Skocz do zawartości

zakup garażu "blaszaka"

wróć do serwisu Księgowość 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 13:20

Witam, 

proszę o podpowiedz, jak zaksięgować zakup garażu blaszanego o wartości 2990 zł 

#2 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20148 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 16 styczeń 2019 - 13:22

A jak byś to zrobiła?

#3 Ania321

Ania321

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 13:45

podchwytliwe   :) jak bym wiedział to bym nie pytała  :(

najbardziej pasuje mi 401 z paragrafem 4210 wyposażenie - ale jakoś nie jestem przekonana

#4 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20148 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 13:48

podchwytliwe   :) jak bym wiedział to bym nie pytała  :(

najbardziej pasuje mi 401 z paragrafem 4210 wyposażenie - ale jakoś nie jestem przekonana

Nie podchwytliwe, ale rozwijające :)

No i moim zdaniem dobrze myślisz, tylko może jeszcze 013-072

#5 Ania321

Ania321

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 13:52

Nie podchwytliwe, ale rozwijające :)

No i moim zdaniem dobrze myślisz, tylko może jeszcze 013-072

Masz rację, zmuszasz do myślenia :) 

Dziękuję za pomoc :)

#6 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20148 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 13:57

Masz rację, zmuszasz do myślenia :)

Dziękuję za pomoc :)

:) :) :) to chyba dobrze, ze zmuszam :) 

#7 Ania321

Ania321

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:05

:) :) :) to chyba dobrze, ze zmuszam :)

oczywiście, podoba mi się taka forma pomocy, a nie wyzywanie ludzi od idiotów bo odważyli się zadać pytanie ( bo tak naprawdę szkoła,  studnia to wszystko nic przy doświadczeniu, a niekiedy nie ma się kogo zapytać :(

#8 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20148 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:11

oczywiście, podoba mi się taka forma pomocy, a nie wyzywanie ludzi od idiotów bo odważyli się zadać pytanie ( bo tak naprawdę szkoła,  studnia to wszystko nic przy doświadczeniu, a niekiedy nie ma się kogo zapytać :(

To się cieszę :)

Niektórzy obrażają się i wyzywają, kiedy im się taką pomoc jak moja proponuje ;)

#9 abertol

abertol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 styczeń 2019 - 14:23

Do takiego garażu moim zdaniem warto byłoby zainwestować także w jakąś sensowną bramę. Z tego co się orientuję fo bardzo ciekawa jest od firmy www.tylka.pl oferta bramy Zakopane. Mają oni na prawdę spore doświadczenie w montaży takich bram, ponieważ to już przeszło 29 lat, a dodatkowo współpracują tylko z najlepszymi producentami takich produktów, co moim zdaniem jest ogromnym atutem wraz z doświadczeniem jakie posiadają

#10 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 502 postów

Napisano 05 marzec 2020 - 21:30

Pozwolę sobie wtrącić troszkę do tego tematu. Mianowicie, uważam, że wybór odpowiedniego garażu rzeczywiście nie jest taką prostą sprawą zwłaszcza obecnie kiedy mamy taką dostępność ofert na rynku. Z własnego doświadczenia wiem, że poszukiwania odpowiedniej oferty mogą być czasochłonne. W tym momencie mogę jednak wskazać Wam firmę, która okazała się być strzałem w dziesiątkę w moim przypadku. Zaglądając na stronę: https://www.domki-sodas.pl/68-garaze znajdziecie ofertę ich garaży. Oferują garaże drewniane, które oprócz tego, że świetnie spełniają swoją funkcję to jeszcze naprawdę ładnie się prezentują. Pod względem cenowym również uważam, że wyróżniają się pozytywnie na tle konkurencji, a przy tym możecie liczyć na naprawdę najwyższą jakość wykonania. Ja dowiedziałem się o ich działalności od mojego szwagra no i nie zawiodłem się. Garaż sprawdza mi się bardzo dobrze. Odpowiednio dopasował się także pod względem wyglądu co całego domu, a to także ważna kwestia. Mam nadzieję, że moje wskazówki będą przydatne dla kogoś z obecnych tutaj forumowiczów ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych