Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zaszeregować w wydatkach zakup sztucznych kwiatów

sztuczne kwiaty róże dekoracje sztuczne róże wystrój wnętrz

1 odpowiedź w tym temacie

#1 SylwiaAp

SylwiaAp

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 styczeń 2019 - 08:38

Jestem zainteresowana kwestią zakupu sztucznych kwiatów i innych ozdób do biura

Do jakiej kwoty można zrobić zakupy, jak zaszeregować wydatek, jaki jest czas amortyzacji

sztuczna-lilia-wodna-do-oczka-wodnego-neSztuczne kwiaty i owoce[/size]

Coraz popularniejszą alternatywą dla żywych kwiatów są kwiaty sztuczne, którymi możemy cieszyć się przez cały rok. Producenci i dystrybutorzy oferują nam niezwykle bogatą gamę gatunków i kolorów, odpowiadających naturalnym kwiatom, rosnącym w ogrodach donicach i na rabatach.
W ofercie naszego sklepu internetowego VIKTORIA oferujemy Państwo starannie wyselekcjonowaną ofertę sztucznych kwiatów na każdą okazjęDoskonale sprawdzą się przy wykonywaniu dekoracji i kompozycji florystycznych, które – niezależnie od okazji – wzbudzają zachwyt i cieszą nasze oczy. Oferujemy bogaty asortyment róż, lilii wodnych, magnolii, hortensji oraz wiele innych gatunków i odmian kwiatów sztucznych, które łatwo można utrzymać w czystości i cieszyć się ich pięknem przez wiele lat.

#2 mstawskam

mstawskam

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 25 marzec 2019 - 02:26

Nie wiem niestety jak wyglądają formalności, ale ja hurtowo zamawiam na https://www.pm-m.pl/...kwiaty-sztuczne i jestem bardzo zadowolona. Ceny są przystępne a jakość bardzo dobra. Sprawdź, bo naprawdę warto. Jeszcze ani razu się nie zawiodłam, a dostawy są terminowe i szybkie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sztuczne kwiaty, róże, dekoracje, sztuczne róże, wystrój wnętrz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych