Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry dentysta

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 15:37

Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?

#2 Guest_beatka

Guest_beatka
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 13:33

Będe polecała klinikę KSE zwłaszcza w kontekście leczenia kanałowego. Jestem super zadowolona z przebiegu leczenia, bez męczarni, wielkiego bólu i skręcania się na fotelu we wszystkie strony świata. Najlepiej zadzwonić albo umówić się na wizytę przez ich formularz na stronie kse.dental.

#3 wilkstepowy

wilkstepowy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 18 styczeń 2019 - 22:37

Ja jestem bardzo zadowolony z usług ANIDENT w Wawie (Ursynów). Dr Wiślińska to świetna specjalistka.

#4 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 556 postów

Napisano 25 styczeń 2019 - 17:22

Dobry dentysta w Krakowie? Polecam https://dental4you.pl/gdzie chodzę od dawna i jestem zadowolony. Potrafią wyleczyć nawet zęby które są bardzo trudne w leczeniu, nie raz się o tym przekonałem. Także jak ktoś jest na etapie poszukiwania warto tam zajrzeć, mają dobrych dentystów.

#5 Salvatore Conte

Salvatore Conte

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 11:08

Dobry dentysta w Krakowie?

W przypadku Krakowa i najbliższych okolic zachęcam przede wszystkim do skorzystania z gabinetu stomatologicznego PROTOMDental. To prywatna placówka, w której sam miałem okazję leczyć zęby na przestrzeni ostatnich miesięcy. Profesjonalna pomoc gwarantowana.  ^_^

#6 bibi87

bibi87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:27

W Krakowie znam świetną klinikę, moja siostra do niej chodzi - Luxdentica na Ruczaju, niedaleko siostry mieszkania. Klinika bardzo dobra, uznana najlepszą kliniką stomatologiczną w Krakowie chyba w zeszłym roku. Wiem od siostry, że zarówno personel, jak i wyposażenie kliniki jest na naprawdę wysokim poziomie. Ona robiła tam leczenie i licówki. Uśmiech ma naprawdę piękny :) 

#7 Pantherossa

Pantherossa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 luty 2019 - 16:41

Cześć wszystkim! Czy znacie może jakiegoś dobrego i sprawdzonego dentystę w województwie śląskim? Ja właśnie poszukuję czegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego w tym zakresie tematycznym. Zastanawiam się w tym momencie, czy dobrą ofertą byłaby ta propozycja http://smok-dent.pl/Mieliście może z nimi jakąś styczność i możecie coś w tym zakresie tematycznym doradzić?

Nie zawsze w cenę miłości wliczone są wszystkie dodatki.

#8 radekos

radekos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 05 luty 2019 - 20:41

W Łukowie bardzo dobra klinika dentystyczna to http://zmienswojusmiech.pl/ przy Kiernickich. Są profesjonalni, nowocześni, maja przyzwoite ceny i dobre podejście do pacjentów. Jestem zadowolony, że właśnie na nich natrafiłem i na pewno na długo tam zostanę.

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 21:24

czy ktoś z was wyrywał zęba u biancodenti.pl? jakie macie opinie?

#10 Guest_mikii

Guest_mikii
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 09:59

Jeśli chodzi o protetykę i implanty to zdecydowanie namawiam na klinikę Stomatologii Estetycznej w galerii Polna Parka (mają swój serwis – kse.dental). Poza tym że znają się na robocie wiedzą jak zrobić zęby żeby efekt był naturalny, to też mają własną pracownię na miejscu przez co nie czeka się u nich na zęby wieki...

#11 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 09 luty 2019 - 21:54

Mi odpowiada gabinet dentystyczny http://www.matraszekstomatologia.pl/ Mieszczą się w Krakowie na Telimeny. Miałem tam ostatnio kanałowe pod mikroskopem i sprawne wszystkim się zajęli, ząb jest wyleczony. Zostanę u nich na stałe bo miejsce profesjonalne i nowoczesne, mają wszystkie niezbędne sprzęty, mój poprzedni dentysta nie miał. np. mikroskopu czy nie zajmował się implantami a tu działają kompleksowo i to mi się podoba.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych