Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy nie przysługuje zasiłek chorobowy?

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515970 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 21:09

Zasiłek chorobowy nie przysługuje za okresy niezdolności do pracy, w których ubezpieczony – na podstawie przepisów o wynagradzaniu – zachowuje prawo do wynagrodzenia. Dotyczy to niektórych grup pracowników, które mają prawo do wynagrodzenia za okres niezdolności do pracy w czasie trwania zatrudnienia na podstawie przepisów szczególnych.

Powrót do artykułu: Kiedy nie przysługuje zasiłek chorobowy?

#2 Guest_Abcd

Guest_Abcd
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 21:09

Mam pytanie pracował em pierwsze 2tyg na umowie zleceniu a później 2 miesiące na umowie o prace która wygasła z dn. 30 listopada mam świadectwo pracy ale we wrześniu podpisał em umowę ze od 01 12 do 10 12 na umowie zleceniu tylko że od 01 do 08 02 jestem na l4 po operacji firma wysłała zgłoszenie do zusu mojej umowy zlecenia bez składek co to ma za znaczenie jak nie pracuje z dm.30 11 .ZUS zaczyna szukać powodu aby mi nie zapłacić za chorobowe ponad 2 miesiace

#3 Guest_Abcd

Guest_Abcd
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 21:17

UPS dodam ze chodzi o zwolnienie lekarskie od 01 12 18 do 08 02 2019r Proszę o pomoc w wyjasnieniu mojego problemu .Wydaje mi się ze świadectwo pracy i umowa do30 11 18 to ta zleceniowka nie wchodzi w gre bo ważną jest ostatnia umowa anex podpisana w pazdzierniku a nie wcześniejszą z wrzesnia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych