Skocz do zawartości

Zaległe urlopy w ciąży na l4

wróć do serwisu Kadry 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 13:55

Witam.
Jestem zatrudniona od września 2016r na 1/2 etatu na czas nieokreślony. Do tej pory nie wykorzystałam anie jednego dnia urlopu.Problem z pracodawcą mam od września zeszłego roku. Nie zaproponował mi innego stanowiska na okres ciąży jak również nie chciał udzielić mi zaległego urlopu. Przestałam przychodzić do pracy. Nie dostałam żadnego wypowiedzenia, brak kontaktu przez ponad 2 miesiące. Od 21 listopada jestem na l4.
Nie zamierzam wracać tam do pracy. Kiedy mogę wykorzystać zaległy urlop żeby nie uległ przedawnieniu? Czy jeśli będę chciała go wykorzystać zaraz po macierzyńskim,przed wychowawczym może wypowiedzieć mi umowę?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 14:01

Przestałaś przychodzić do pracy? Może już ci wysłał dyscyplinarkę, a ty nie odebrałaś?

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 14:05

A dlaczego miałby ci proponować inne stanowisko na okres ciąży?

Przestałaś przychodzić do pracy? a co to przedszkole? Ile czasu nie chodziłaś?

Teraz to idź po świadectwo pracy bo już dawno cie wywalił na zbity.......w ciaży dyscyplinarnie można.

Niektóre babki to myślą że są świętymi krowami bo w ciążę zaszła

#4 Guest_Helena

Guest_Helena
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 14:31

Nauczcie się czytać ze zrozumieniem...
Praca jako zawodowy kierowca jest niewskazana..... jakbym miała dyscyplinarke to by mi za zwolnienie w grudniu nie zapłacił. ...proste i logiczne. .. poza tym jeśli nie znacie odpowiedzi to darujecie sobie komentarze.
Pracodawca nie był święty.

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 14:37

Praca jako zawodowy kierowca jest niewskazana.....

Ze zrozumieniem można czytać coś, co zostało napisane.

Toście siebie warci.

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 14:42

Praca jako zawodowy kierowca jest niewskazana..... jakbym miała dyscyplinarke to by mi za zwolnienie w grudniu nie zapłacił. ...proste i logiczne. .. poza tym jeśli nie znacie odpowiedzi to darujecie sobie komentarze.

Heleno/ Moniko a my jasnowidze i wiemy, że jesteś kierowcą, że za grudzień była wypłata??? proste i logiczne analfabetko

Najpierw pisz gamoniu ze zrozumieniem to przeczytamy ze zrozumieniem

Pytaj takich samych mądrych jak ty

#7 Guest_Idioci są wszędzie

Guest_Idioci są wszędzie
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 14:48

W Twoim przypadku jestem za aborcją. Szkoda, że już jest za późno. Kolejny debil na świecie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych