Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zarządzanie w firmie

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102656 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 12:10

Małe, duże, jednoosobowe, kapitałowe, prywatne czy państwowe - każda firma musi być zarządzana. Bez odpowiedniego kierownictwa oraz zgranego zespołu pracowników ciężko jest osiągać cele postawione przed przedsiębiorstwem. Dobrze wykształcona i doświadczona kadra menadżerska może dodać firmie skrzydeł i poprowadzić ją we właściwym kierunku. Czym jest zarządzanie w firmie? Jakie są elementy strategiczne zarządzania? Na co zwracać uwagę prowadząc firmę?

Powrót do artykułu: Zarządzanie w firmie

#2 Guest_oplis

Guest_oplis
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 12:10

Dzięki za pomoc.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 15:50

Zarządzanie w firmie nie jest proste i często bez pomocy kogoś innego nie da się samodzielnie z tym działać. U nas niedawno szef rozmawiał z konsultantem firmy lionscare.pl/ i wiem, że ma powstać jakaś współpraca, z tego co wiem to przy ochronie prawnej i zagadnieniach związanych z zarządzaniem jakimś sektorem. Mam nadzieję, że rozmowy będą owocne, to podobno rzetelny kontrahent.

#4 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 07:17

Berberis działa rewelacyjnie - chodzi głównie o to, że widać efekty jego używania, widać dużą zmianę na plus, lepsze zarządzanie i nie tylko. System musi być konkretny, mieć odpowiednie funkcje, wtedy możliwe, że cokolwiek z niego wyciągniecie.

A działając na byle jakich rozwiązaniach, tak naprawdę nie wyciągniecie niczego.

Optymalizacja nie będzie wynikać z bylejakości...

#5 Guest_Maryla W.

Guest_Maryla W.
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 12:32

Dobrze jest oddać się w ręce profesjonalistów. Znajomy polecił mi usługi firmy lionscare.pl, współpraca idealna, polecam każdemu przedsiębiorcy.

#6 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 13:09

Ja natomiast polecam sprawdzić również Microsoft CRM ponieważ daje to duże możliwości w prowadzeniu poszczególnych działów firmy, ale przede wszystkim sprzedażą. Dlatego mam nadzieję, że skorzystacie i będziecie mogli odpowiednio zająć się rozwojem swojej firmy i też wzrostem wydajności bo na tym zależy każdej firmie. 

#7 Mateo122

Mateo122

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 20 wrzesień 2019 - 15:07

Bardzo dobry system CRM polskiej produkcji jest tu https://bs4.pl/

Myślę, że jak najbardziej warto mu się bliżej przyjrzeć :)

(...) grzecznym dziewczynkom los się nie odpłaca.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych