Skocz do zawartości


Nagroda jubileuszowa a dyscyplinarka


wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Aleksandra

Guest_Aleksandra
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 17:42

Pracownik dostarczył świadectwo pracy pracy z art 52. Poprzednia kadrowa "uczulila"mnie aby zwracała na to uwage bo bo świadectwo z dyscyplinarka nie wlicza się do stażu nagrody jubileuszowej i powinnam w ten okres odliczać. Szukam podstaw prawnych..skad taka teoria....i nic.....moze ktoś mnie poratuje?

#2 ZosiaA

ZosiaA

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18499 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 12 styczeń 2019 - 18:30

To nie jest trudne
§ 2 ust. 2 zarządzenia w sprawie ustalania okresów pracy i innych okresów uprawniających do nagrody jubileuszowej oraz zasad jej obliczania i wypłacania.

#3 Guest_Aleksandra

Guest_Aleksandra
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 18:45

O dziękuję bardzo.....zaczynam dopiero ogarniać te wszystkie rozporządzenia



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych