Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry dentysta

42 odpowiedzi w tym temacie

#41 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 860 postów

Napisano 24 czerwiec 2020 - 07:37

A dziewczyny czy porcelana nic a nic nie straci koloru z biegiem lat ?Można nosić bez poprawek z 10 lat ?
A jak z piaskowaniem np, można porcelanę piaskowac też?

Mam założone 2 mostki po obu stronach japy całie z tyłu , oba porcelanowe i one jakoś wciąż są tak białe jakby były założone dopiero co dzisiaj i nie wiem czy to kwestia materiału, czy taki "standard " porcelany czy może hmm, że na tyłach nie ma przebarwień od kawy, wina, bo wszystko skupia się na przodzie?

Mam zagwozdkę, bo chcę wiosną, a najpóźniej latem wymienić licówki na nowe i waham się, czy zrobić takie, jak miałam, cz jednak dołożyć i zrobić porcelanę... Boję się trochę piłowania zębów, bo do obecnych kompozytów mam spiłowane minimalnie.
Wydatek dośc duży, bo mam do założenia obecnie 7 szt w sumie, więc nie chcę potem żałować że wydałam kilka tyś zł i chodzę zmarszczona z złości.
Mam w buzi eraz kompozyty i porcelanowe mostki z tyłu i nie miem jednoznacznie odpowiedzieć które prezentują się lepiej, no bo tych z tyłu w zasadzie nie widzę aż tak dobrze. W pierwszej kolejności byłan nastawiona na wmianę kompozytow na nowe kompozyty, ale mam trochę wątpliwości, szczegolnie że mój lekarz wciąż twierdzi, że nie ma porównania i porcelana jest dużo dużo lepsza. (pomijam teraz koszty, a raczej chodzi mi o zachowanie się w buzi materiału).

Jesli chodzi o stomatologa do którego obecnie chodzę to jest to studio w Krakowie: https://studiose.med.pl/ I na razie jestem bardzo zadowolona. 

#42 Jojo44

Jojo44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 29 czerwiec 2020 - 19:20

Z tego co wiem pełnoceramiczne uzupełnienia nie zmieniają koloru przez kilka lat. Sama robiłam różne zabiegi, mające na celu metamorfozę mojego uśmiechu, ale w Warszawie u dr Jakubowskiej w http://dentsm.pl/ Było to całkiem niedawno, ale uśmiech jest w świetnej kondycji :) Byłam ostatnio na przeglądzie, gabinet jest świetnie przygotowany na przyjmowanie pacjentów w czasie Covid, na to też warto zwracać uwagę, umawiając się teraz do dentysty. 

#43 Guest_mejora

Guest_mejora
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2020 - 08:53

Moje licówki mam od ponad roku i wciąż wyglądają idealnie. Ważne jest by dobrze o nie dbać, chodzić do dentysty i właśnie wybrać dobrych specjalistów do ich zrobienia. Takimi są dentyści w Dentalu na Lwowskiej w Lublinie, oni są najlepsi. Mają bardzo korzystne ceny, licówki i wszystkie inne usługi wykonują profesjonalnie, są rzetelni. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych