Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zasiłek dla bezrobotnych w 2019 r. - brutto/netto

wróć do serwisu Kadry 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516210 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 19:44

Od 1 czerwca 2018 r. wzrosła wysokość zasiłku dla bezrobotnych. Na jaką kwotę zasiłku mogą liczyć bezrobotni w 2019 roku? Jaka jest wysokość zasiłku netto (na rękę)?

Powrót do artykułu: Zasiłek dla bezrobotnych w 2019 r. - brutto/netto

#2 Guest_Carpediem

Guest_Carpediem
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 19:44

Ale mamy cudowne państwo. 20 lat płacisz składki i dostaniesz przez pół roku 700 zł. Prawdziwa piramida finansowa.

#3 Guest_Ed

Guest_Ed
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 21:29

To są jeszcze jacyś bezrobotni? Wg eurostatu jest 3% co to za bumelanci z wyboru?

#4 Guest_Jolanta P

Guest_Jolanta P
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 12:32

Najgorsze, oprócz koszmarnie niskiej wysokości samego zasiłku jest to, że osobie, która zakończyła pracę za porozumieniem stron zasiłek przysługuje jedynie przez 3 miesiące. Zakończenie za porozumieniem stron nie musi wynikać z woli pracownika, ja musiałam odejść z pracy przez mobbing. Kolejny koszmar polega na tym, że wypłacają zasiłek proporcjonalnie w ramach miesiąca, jak np. przyjedziesz 10 stycznia, to dadzą ci zasiłek za 20 dni, a przecież człowiek był już bezrobotny od 1 stycznia. Słowem...dramat!!!

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 12:46

Najgorsze, oprócz koszmarnie niskiej wysokości samego zasiłku jest to, że osobie, która zakończyła pracę za porozumieniem stron zasiłek przysługuje jedynie przez 3 miesiące. Zakończenie za porozumieniem stron nie musi wynikać z woli pracownika, ja musiałam odejść z pracy przez mobbing. Kolejny koszmar polega na tym, że wypłacają zasiłek proporcjonalnie w ramach miesiąca, jak np. przyjedziesz 10 stycznia, to dadzą ci zasiłek za 20 dni, a przecież człowiek był już bezrobotny od 1 stycznia. Słowem...dramat!!!

Zasiłek dostaniesz od 10 stycznia, ale będziesz go pobierała równe 3 miesiące, czyli do 10 kwietnia.

#6 Guest_Jo

Guest_Jo
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 13:03

Faszyzm i eksterminacja narodu. Wszystko na ten temat.

#7 Guest_beznadzieja

Guest_beznadzieja
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 09:58

a byle jaka co nic nie robiła dostanie 500+

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych