Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kraków depilacja laserowa

wróć do serwisu Sektor Publiczny 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 11:42

Gabinetow oferujących obecnie depilację laserową jest sporo. Jaki gabinet jednak Wy jesteście w stanie polecić? I na co warto jest zwrócić uwagę przy wyborze takiego miejsca? 

#2 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 515 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 12:48

Na rodzaj lasera oraz kompetencje osób wykonujących zabieg. Polecam light sheer bo tylko ten laser może całkowicie usunąć włoski. 

W Krakowie maja go w Beauty Tower: https://beautytower....lacja-laserowa/

Korzystałam z usług gabinetu wielokrotnie , min. robiłam depilacje laserowa , mezoterapia , krioterapię i za każdym razem wychodziłam bardzo zadowolona.
Wykonanie zabiegu , kompetentnosc oraz efekty sa na najwyższym poziomie. 
Do tego dochodzi bardzo miła obsługa

#3 Juras

Juras

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 95 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 11:20

Jeśli chodzi o Kraków to tylko Neonia: https://neonia.com.p...lacja-laserowa/. To najlepsze tego typu miejsce ze względu na nowoczesne lasery, które posiadają. Warto skorzystać z bardzo korzystnych wtorkowych promocji na depilację laserową. Można zaoszczędzić nawet 200 zł na zabiegu.

#4 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 21 luty 2019 - 20:18

Ja zwracałam uwage na nowoczesny sprzet, typ lasera i doswiadczenie. Dlatego wybralam klinikę Dermed w Katowicach (W Krk maja drugi gabinet). To wlasnie Dermed jako pierwszy w polsce zaczal depilacje laserowe za pomocą lasera diodowego LightSheer ktory nie narusza delikatnej warstwy skóry i dziala powierzchniowo oraz jest bezinwazyjny. Opieka i podejscie pracownikow jest tu na wysokim poziomie, podobnie jak cena. Ja jestem zadowolona a depilowalam nogi i bikini

#5 Guest_Anna Nowacka

Guest_Anna Nowacka
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 13:46

Ja zdecydowałam się na zabiegi w Vici Clinic na św. Sebastiana. Jestem zadowolona. Mają laser LightSheer Duet (ja wybrałam ten) i trochę mocniejszy Ellipse. Pani Kasia to specjalistka - na pewno dobierze odpowiednie zabiegi do każdego indywidualnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych