Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kraków rehabilitacja kręgosłupa

wróć do serwisu Sektor Publiczny 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 485 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 11:44

Czy ktoś może orientuje się tutaj w krakowskich gabinetach specjalizujacych się w rehabilitacji kręgosłupa? Potrzebuję polecenia! 

#2 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 07:07

Z pełnym przekonaniem mogę polecić centrum rehabilitacji fizjoter.

Do centrum udałam się ze znacznym bólem kręgosłupa, który utrudniał mi codzienne życie. I na który sama sobie zapracowałam z powodu stylu życia jaki prowdzę i pracy przed komputerem.  Po kilku zabiegach przeprowadzonych przez przemiłą Panią rehabilitantkę, czuję znaczną poprawę. Moja sprawność się polepszyła. Jest to nowoczesny ośrodek, w którym mają bardzo wiele nowoczesnych sposobów rehabilitacji. 

https://fizjoter.pro...cja-kregoslupa/

Polecam serdecznie!

#3 Guest_Benia

Guest_Benia
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 00:29

Doskonale wiem, jak trudno znaleźć dobrego rehabilitanta. Na szczęście w końcu na takiego trafiłam, w OpenMedical właśnie w Krakowie. Stanęłam na nogi już po kilku zabiegach, ale zdaję sobie sprawę z tego, że to proces i musi jeszcze potrwać:)

#4 Soldier

Soldier

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 19 marzec 2019 - 13:42

A może być inne miasto niż Kraków? W Poznaniu przyjmuje dobry ortopeda http://www.adrianstepinski.com/ ;)

#5 mamarek44

mamarek44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 22:24

Jeśli chodzi o kraków to ja znam klinikę rehabilitacji o nazwie RehaPro. Mają tu bardzo dobrych rehabilitantów i świetny sprzęt więc moim zdaniem bez problemu i szybko dzięki ich pomocy dojdziesz do pełnej sprawności. Mnie się to udało to i Tobie się powiedzie! Polecam Ci sprawdzić kiedy możesz najszybciej mieć u nich wizytę!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych