Skocz do zawartości

Zdjęcie

System do monitoringu Flotman - co sądzicie?

wróć do serwisu Kadry 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 08:59

Witam,
Potrzebuję Waszej porady w zakresie wyboru odpowiedniego systemu do monitoringu GPS stąd moje pytanie na co warto zwracać uwagę podczas wyboru i czy słyszeliście może o rozwiązaniu od Flotman? Pozdrawiam

#2 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 10:48

Słyszałem i nawet używam :) Oczywiście przy większej ilości busów jak np. 5-6 uważam, że warto już o nim pomyśleć bo ciężko jest efektywnie wszystkimi zarządzać i jednocześnie zwiększać oszczędności. 

#3 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 12:44

Zgadzam się, my akurat we flocie mamy głównie tir-y także potrzebowaliśmy do skutecznej realizacji zleceń jak największej pewności co do zużyci paliwa oraz stanu towarów przewożonych dlatego postawiliśmy na Flotman, który również posiada opcję kontroli strefy załadunkowej. Oszczędności na utrzymanie wzrosły znacząco, a cena również rozsądnie dopasowana do jakości usług które świadczą. 

#4 lolog

lolog

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 23:39

Z tego co czytam to Flotman jest jedną z największych firm jeżeli chodzi o monitoring GPS pojazdów. Mają całkiem dobre opinie. Myślę, że opcja zdecydowanie warta uwagi.

Wszyscy zasługujemy na swoją porcję prawdy i odpowiedzi w miejsce niekończących się pytań

#5 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 17 styczeń 2019 - 09:20

Jaka słaba reklama. Dajcie spokój.

#6 Kowaler

Kowaler

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 styczeń 2019 - 13:50

U nas korzystamy z takiego oprogramowania: https://www.verizonc...monitoring-gps/, i  jesteśmy na razie zadowoleni, aplikacja działa na każdym smartfonie, raporty są czytelne i w dodatku można przełączyć na tryb prywatny (jeśli ktoś może używać auta w celach prywatnych oczywiście)

#7 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 14:48

Ja też poprę opinię odnośnie Flotman i jeżeli ktoś prowadzi firmę transportową bądź jest odpowiedzialny za logistykę to wie jak jest to przydatne rozwiązanie dla oszczędności w firmie jak i budowy relacji z klientami którzy lubią dokładnie wiedzieć gdzie jest załadunek. Tutaj dodatkowo masz sondy paliwa, zabezpieczenie strefy załadunkowej, czy integrację z giełdami zleceń. 

#8 Guest_JakubMM

Guest_JakubMM
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 08:54

To prawda takie systemy generują duże korzyści w firmie transportowej w której jeżeli chcemy być konkurencji to musimy przykładać do tego dużo uwagi i co ważne mieć pewność, że samochody są w odpowiednim stanie i tam gdzie być powinny. 

#9 bibi87

bibi87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 17:27

Wiecie co, moim zdaniem to dobrze świadczy o firmie, jeśli inwestuje w nowoczesne rozwiązania logistyczne dla firmy. Grunt to bycie na czasie z technologiami, które pomagają optymalizować biznes. 

#10 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 09 luty 2019 - 12:16

Dzięki wielkie! Zaraz siadam i sprawdzam Wasze odpowiedzi, a na wstępie oczywiście chciałbym Wam bardzo podziękować za wszystkie odpowiedzi bo widzę, ze dajecie mi konkretne argumenty dlaczego warto na konkretne rozwiązania stawiać. Pozdrawiam i jak podejmę ostateczną decyzję oczywiście dam Wam znać :)

#11 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 19 luty 2019 - 10:15

Nie ma za co i mam nadzieję, że wszystko pójdzie tak jak powinno. A w razie potrzeby oczywiście służymy kolejną poradą jak coś będzie nie jasnego. Jeżeli nie będziesz miał pytań to tez czekamy na odpowiedź na co dokładnie postawiłeś oraz jak się sprawuje. Pozdrawiam

#12 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 21 marzec 2019 - 10:04

Również dołączam się do odpowiedzi poprzednika. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości działania i co ważne skuteczności w elementach których brakuje w wielu systemach to Flotman na pewno wychodzi na przeciw naszym oczekiwaniom. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku i uda się rozwinąć swoją flotę i skuteczniej nią zarządzać.

#13 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 10:11

I jak podjąłeś już decyzję albo masz jakieś wątpliwości bo widzę, że nie tylko ja jestem ciekawy jak to będzie przebiegało w Twoim przypadku. 

#14 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 02 maj 2019 - 10:32

Tak, zdecydowałem się na monitoring GPS od Flotman. Jesteśmy na etapie wdrażania, więc dam Ci dodatkowe informacje już jak będziemy po dwóch-trzech miesiącach użytkowania jak to wychodzi pod względem oszczędności oraz wygody zarządzania. 

#15 cannia

cannia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 maj 2019 - 07:27

Według mnie jest to zaufana oferta. Wygląda bardzo rzetelnie.

- To stary przyjaciel - odpowiada.
Stary przyjaciel? To degradacja czy awans?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych