Skocz do zawartości


odsetki bankowe od dotacji


wróć do serwisu Księgowość Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Guest_szkola

Guest_szkola
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 15:50

Witam

przez cały rok realizowany był projekt finansowany z dotacji rządowej.

Czy odsetki bankowe od środków dotacji, które należy zwrócić po rozliczeniu z kwotą niewykorzystaną, stanowią dochód jednostki?

Do tej pory księgowane były w §0920 jak zwykłe odsetki bankowe.

Zastanawiam się jednak czy tak jest poprawnie.

Czy nie powinno być np 130/240?

Będę wdzięczna za Wasze sugestie.





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych