Skocz do zawartości

Zdjęcie

Terminale mobilne dla firm

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 509 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 13:44

Czy w firmach korzystacie może z terminali mobilnych? 

Czy jesteście zadowoleni? 

#2 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 14:43

Jasne, że tak. Jest to bardzo wygodne i szeroko stosowane obecnie rozwiązanie. Kiedy nabywca skanera zaczyna go używać w swoich halach magazynowych, urządzenie to zazwyczaj podpina się do sieci Wi-Fi firmy logistycznej. Wtedy, odczytywane przez skaner dane (lokalizacja, typ towaru, wartość towaru, dane nadawcy, dane adresata) są wysyłane nie tylko do serwera ERP firmy logistycznej. 

Na stronie jest artykuł, w którym mozesz sobie poczytać o wszystkich zaletach takiego terminala

https://www.hyprotec...nali-mobilnych/

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#3 Guest_Irka

Guest_Irka
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 13:20

Mam terminal od TopCard i jestem bardzo zadowolona ponieważ: 1. jest bezawaryjny 2. ma niską marżę 3. sprawnie działa. Z poprzednimi miewałam rozne problemy, a kontakt m.in. z BOK był bardzo utrudniony. Tutaj nie zaobserwowałam nic takiego, więc jeśli sie zastanawiasz, mogę ci polecić ich ofertę. 

#4 Guest_Mateuszzz

Guest_Mateuszzz
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 15:08

Mam terminal od TopCard i jestem bardzo zadowolona ponieważ: 1. jest bezawaryjny 2. ma niską marżę 3. sprawnie działa. Z poprzednimi miewałam rozne problemy, a kontakt m.in. z BOK był bardzo utrudniony. Tutaj nie zaobserwowałam nic takiego, więc jeśli sie zastanawiasz, mogę ci polecić ich ofertę. 

Nic dodać, nic ująć. Współpracowałem z kilkoma dostawcami i top card wypada przy nich niekwestienowanie najlepiej

#5 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 11:19

Polecam terminale płatnicze Top Card. System nie zawiesza się, płatności realizowane są płynnie i bez problemu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych