Skocz do zawartości

Zdjęcie

sosy do potraw

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Khope

Khope

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 styczeń 2019 - 20:55

Witam. Zupełnie nie w temacie, ale sam nie mogę nic znaleźć. Szukam sosów do potraw, muszą być naprawdę ostre. Znacie sklepy, które prowadzą sprzedaż unikalnych sosów i do tego ładnie zapakowanych??To ma być prezent. Mieszkam w małym miasteczku i stacjonarnie na pewno takich nie znajdę;)

#2 wilkstepowy

wilkstepowy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 23:08

Z reguły sosy do potraw przygotowuję sam. Poszukaj może jakichś tajskich albo meksykańskich. Są dostępne nawet w supermarketach.

#3 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 237 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 15 styczeń 2019 - 20:11

Jak szukasz dobre sosy to zajrzyj tutaj: https://www.e-piotri...oncentraty/164/. Osobiście bardzo polecam, mają mega duży wybór i przede wszystkim te sosy faktycznie nadają dobrego smaku potrawom i są fajnym urozmaiceniem  ;)

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#4 Lakin

Lakin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 14:24

Mi osobiście smakuje sos Piri-Piri, tylko... on nie ma ładnej butelki. Generalnie sosy nie mają ładnych opakowań.

meble skórzane

#5 Sopol33

Sopol33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 23:13

szukaj właśnie z piri piri albo jalapeno, to są ostre papryki. ewentualnie coś z kuchni tajskiej. jeśli masz problem dostać stacjonarnie to poszukaj w necie, są sklepy które zajmują się sprzedażą ostrych potraw

#6 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 25 styczeń 2019 - 13:41

Również polecam Piri-Piri! Jednak nie znam sklepu internetowego, w którym można by go kupić. Ja najczęściej kupuję takie rzeczy w supermarketach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych