Skocz do zawartości

akt notarialny

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Klaudia

Guest_Klaudia
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 20:04

Witam

Rodzice moje męża będą przepisywać mieszkanie na syna aktem notarialnym. Niestety mama męża zachorowała na alzheimera. Co w sytuacji gdy nie będzie umiała podpisać się na akcie notarialnym. Dodam iż w banku będzie również przepisywany kredyt z rodziców na męża na to mieszkanie. Jak załatwić taką sytuację

#2 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 20:31

Generalnie to notariusz decyduje czy Pani teściowa jest zdolna do czynności prawnych (w momencie podpisywania aktu). Jeśli nie - pozostaje Wam ubezwłasnowolnienie teściowej (całkowite lub częściowe).

#3 Guest_dona

Guest_dona
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 18:52

Na pewno w tym celu warto skorzystać z usług notariusz Cejrowskiej. Sama korzystałam z jej usług przy okazji sporządzania umowy najmu okazjonalnego. Profesjonalna, sprawna robota. 

#4 Nana30

Nana30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 16 październik 2019 - 11:09

W przypadku takich wątpliwości warto skorzystać ze sprawdzonego i zaufanego notariusza. Ja polecam https://www.notariusz-gliwice.com.pl/ Pani Anna Mańka to prawdziwa profesjonalistka, która rzetelnie i skrupulatnie podchodzi do każdego zlecenia. Korzystałam z jej usług kilkukrotnie i zawsze byłam zadowolona. Sympatyczna osoba, która zawsze wyjaśni wszelkie wątpliwości. Co więcej, mam pewność, że wszelkie akty notarialne są zgodne z prawem i nie będę miała problemów w przyszłości. 

#5 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 11:12

Ludzie! Forum to nie jest miejsce na reklamy notariuszy!!! Proszę się opanować, jak notariusz tak sie musi reklamować to czy na pewno jest taki dobry?!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych