Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Szkolenia z makijażu permanentnego

#makijaż #makijaż permanentny #makijaż # makijażpermanentny

wróć do serwisu Moja Firma 29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2020 - 15:57

W Warszawie na Żytniej 18 jest bardzo fajny gabinet gdzie szkolenie z makijażu prowadzi Marta Ifkowicz Gorzęń. Bardzo miła i konkretna instruktorka. Świetnie nas (mnie i moją koleżankę) Przeszkoliła z makijażu. Jest dokładna i z odpowiednim podejściem, chętnie też służy radą. 

#22 Guest_Florka

Guest_Florka
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2020 - 18:42

Swoje szkolenie odbyłam w Nouveau Contour. Jak dla mnie najlepsi trenerzy, fajnie przekazują wiedze, dużo autorskich technik. Już jestem po 2 szkoleniu u nich i nawet dotacje na szkolenie udało mi się pozyskac 

#23 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 29 październik 2020 - 10:57

W zeszłym miesiącu miałam przyjemność szkolić się u Pani Magdy Magiery w Cieszynie. Jestem bardzo zadowolona - ogrom wiedzy z makijażu permanentnego w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Polecam 

#24 monikajojo

monikajojo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 listopad 2020 - 09:07

Bardzo dobre i profesjonalne szkolenie prowadzą w Warszawie na Żytniej (facebook.com/permanenturszulaifkowicz). Pani Ula miła i konkretna. Szkoli w świetnej atmosferze. Przystępnie prowadzi zajęcia. Jest dokładna i na bieżąco z aktualnymi trendami. Ma podejście do kursantki i chętnie służy radą. Jestem mega zadowolona z tego szkolenia 

#25 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2021 - 22:53

Polecam szkolenia w Laser Clinic Radom lub Warszawa. Świetny szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Pani Kasia jest świetna osobą, z chęcią dzieli się swoim doświadczeniem a jej technika pracy pozwoliła mi zdobyć umiejętności delikatnych pigmentacji. Miałam szkolenie podstawowe, pierwszy raz maszynkę w rękach i zrobiłam na szkoleniu świetną pigmentacje a praca dzisiaj sprawia mi duzo radości a moje Klientki są mega zadowolone. Polecam gorąco

#26 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2021 - 22:54

Polecam szkolenia w Laser Clinic Radom lub Warszawa. Świetny szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Pani Kasia jest świetna osobą, z chęcią dzieli się swoim doświadczeniem a jej technika pracy pozwoliła mi zdobyć umiejętności delikatnych pigmentacji. Miałam szkolenie podstawowe, pierwszy raz maszynkę w rękach i zrobiłam na szkoleniu świetną pigmentacje a praca dzisiaj sprawia mi duzo radości a moje Klientki są mega zadowolone. Polecam gorąco

#27 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

#28 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

#29 BlackYeti

BlackYeti

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 luty 2021 - 15:33

Swietnie to wyglada.

Zgadzam się :)

#30 Guest_Pamelka

Guest_Pamelka
  • Goście

Napisano 27 maj 2021 - 16:01

Szkolenie to pierwszy krok, ale później ważne są odpowiednie akcesoria i pigmenty, dzięki którym nasza wiedza przełoży się na prawdziwie ładny i naturalny efekt. Dlatego polecam w tej kwestii MO’s Lashes, mają rzęsy z włókien jedwabnych, które wyglądają i zachowują się świetnie, więc klientki są zadowolone, a i ja nie narzekam, bo dobrze się z nimi pracuje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy