Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkolenia z makijażu permanentnego

#makijaż #makijaż permanentny #makijaż # makijażpermanentny

wróć do serwisu Moja Firma 23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Urszula_75

Urszula_75

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 13:23

Hej. Od pewnego czasu bardzo bym chciała wziąć udział w szkoleniach z makijażu permanentnego, mam swój salon kosmetyczny u uważam, że fajnie by było gdybym taki makijaż też umiała wykonywać. Zastanawiam się nad szkoleniami w Nouveau Contour , ponieważ czytałam wiele pozytywnych komentarzy i opinii na ich temat. Wiele znajomych kosmetyczek też poleca mi wybrać się właśnie tam, mógłby ktoś jeszcze powiedzieć coś na ich temat?

#2 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 04 styczeń 2019 - 11:46

Ile w ogóle kosztują takie szkolenia?

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#3 aniakiko123

aniakiko123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 luty 2019 - 15:29

Zależy jakie szkolenie wybierzesz, tutaj http://www.biotekpolska.pl/szkolenia/masz duży wybór. Biotek oferuje certyfikowane szkolenia, dużo wiedzy i zajęć praktycznych. Polecam.

#4 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 11 luty 2019 - 23:25

Ile kosztuje takie szkolenie?

___

siekiera fiskars

#5 Guest_Anita5656

Guest_Anita5656
  • Goście

Napisano 25 maj 2019 - 13:56

Hej, ja byłam na szkoleniu Nouveau Contour. Bardzo polecam tę firmę, mi dużo pomogła, nie miałam takiego doświadczenia. Podchodzą w pełni profesjonalnie do kursów i z wielką pasją. 

#6 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 21:25

Mogę polecić szkolenie w Nouveau Contour, byłam z makijażu permanentnego ust oraz brwi. Bardzo inspirujące szkolenie.

#7 Guest_Olga

Guest_Olga
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 23:25

Szkolenie robiłam w Nouveau Contour, bardzo dobre i profesjonalne. Aktualnie wybieram się tam na drugie z makijażu ust.

#8 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 16:08

Ja wam powiem że miałam bardzo fajne szkolenia w http://froufrouliner.pl/ w Tychach, szukałam długo gdzie mogę zrobić profesjonalne w dobrej cenie i znajoma mi ich poleciła. Faktycznie skutecznie uczą, i to dość szybko mi poszło, myślałam że będzie trudniej. 

#9 mariuszgronek

mariuszgronek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 06 lipiec 2019 - 12:46

Swietnie to wyglada.

#10 Martyna82

Martyna82

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 06 lipiec 2019 - 13:22

Na dzisiejszym rynku pracy wszystko zmienia sie bardzo dynamicznie. Wiele osob szuka lepiej platnych zajec dlatego tez jest duze zapotrzebowanie na roznego rodzaju szkolenia. Dla przykladu moja dobra znajoma postanowila sprobowac swoich sil w branzy piekna. Wczesniej pracowala w zupelnie innym miejscu wiec wyzwanie bylo o wiele wieksze niz dla kogos kto mial z tym stycznosc. Po przejrzeniu duzej ilosc ofert zdecydowala sie na pojscie w strone robienia rzes objetosciowych. W sieci wyczytala, ze to jedna z najszybciej rozwijajacych sie galezi w tej branzy uslug. Z tego co mi mowila to szkolenie odbyla u jednego z wiekszych producentow - https://www.poshlash...,szkolenia.htmlTroche wlozyla w to wysilku ale bylo warto. Teraz ma o wiele lzejsza prace niz wczesniej i przy okazji lepiej platna.

#11 Guest_czarna65

Guest_czarna65
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 10:44

Pan Krzysztof Majerski z Krakowa jest trenerem makijażu permanentnego Biotek. On prowadzi regularnie szkolenia basic i master, polecam sobie o nim poczytać. To świetny fachowiec, na pewno dużo Was nauczy.

#12 wazer

wazer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 135 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 09:03

Jak wiekszosc z nas staram sie dbac o siebie dla mnie i dla mojego mezczyzny. Jezeli przy tym koledzy z pracy powiedza mi kilka komplementow to tez jest mi milo :oops:
dbamy o siebie bo chcemy byc piekne z tego czy innego powodu, ale wydaje mi sie ze czasy tez od nas tego wymagaja. dzis rano moj maz po raz kolejny powiedzial ze nie lubi sie golic, westchnal i poszedl sie ogolic. idac do lazienki westchnal jeszcze ze moglo mu sie cos gorszego przytrafic (jak mam PMS to czasem mu wypominam w zartach ze oni to maja dobrze sex i sama przyjemnosc, a my to pol zycia okres, ciaza, porod itd :wink: ) np okres a ja na to ze i tak musial by sie golic :lol: :lol:
ja mam wewnetrzna potrzebe usuwania zbednego owlosienia, ale niektore kobitki to chyba nie. choc teraz to i tak wiecej lasek sie depiluje niz kiedys. Np na filmach z olimpiad sprzed 20 lat prawie wszystkie laski maja owlosione pachy brr...
a teraz to tylko rumunskie kulomiotki...
Zresztą z urodą wiążę swoją przyszłość. Zapisałam sie ostatnio na kurs podologiczny: https://lukomades.pl...a-podologiczne/

#13 Guest_ilona

Guest_ilona
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 12:17

Super szkolenie z makijaż robi facebook.com/permanenturszulaifkowicz. Rzetelnie podchodzi do sprawy ma cierpliwość i dobre podejście do kursantek. Ma tez fajny gabinet. Robiłam u niej kurs i jestem bardzo zadowolona. Ma wiedzę i wie jak ją przekazać

#14 lemoniad

lemoniad

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 04 luty 2020 - 20:30

jeśli chodzi o szkolenia z makijażu permanentnego to ja ci mogę polecić tylko te u Marzeny Kotowskiej w Perfect Glamour. Są bardzo dobrze przygotowane pod wzgledem merytorycznym, ale tez organizacyjnym (chociażby zapewniony ciepły posiłek podczas szkolenia). No i samo Perfect Glamour ma renomę, więc mają od nich certyfikat to już o Tobie dobrze świadczy :)

#15 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2020 - 10:13

Bardzo dobrze szkoli Pani Marta Gorzeń. Ma gabinet w Warszawie na Żytniej. Profesjonalnie prowadzi szkolenie, jest miłą i pomocna. Bardzo dobrze oceniam ten kurs

#16 Guest_magdalena

Guest_magdalena
  • Goście

Napisano 06 maj 2020 - 14:11

Szkolenia polecam zrobić u profesjonalistów, jak wiążesz z tym przyszłość radze na początku nie oszczędzać szczególnie na szkoleniu i na sprzęcie. To podstawa żeby dobrze robić  makijaż. . Firmą bardzo cenioną w branzy w tym względzie na pewno jest  Nouveau Contour. Osobiście u nich sie uczyłam i z doświadczenia polecam. Nauczyłam sie wszystkiego porzadnie, dali mi pewnosci siebie taką, że nie bałam sie zrobic pierwszego makijażu. Wiem że niektóre mają obawy. I wyszedł świetnie. teraz to juz rutyna, choc i tak ciągle się szkolę w nowych technikach, swoją drogą też w Nouveau Contour. Sprzęt też u nich kupiłam, najdroższy chyba ale najbardziej precyzyjny IQ.. Pamiętaj,  że nie ma co oszczędzać, kupujesz dla własnej wygody i zadowolenia klientek, one do ciebie wrócą i na pewno przyślą kolejne jak bedą zadowolone. A co do sprzętu to jest drogi ale możesz wsiąść w leasingu , a na szkolenie możesz wziąć dofinansowanie

#17 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 11:25

Bardzo fajnie szkolenie prowadzi facebook.com/permanentmartaifkowiczgorzen. Ciesze się ze u niej robiłam szkolenie z makijażu. Bardzo miła i doświadczona linergistka z odpowiednim podejściem do kursantów

#18 Guest_Vigga

Guest_Vigga
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 21:06

Najlepsze jak dla mnie szkolenia tu znajdziecie w Akademii  Nouveau Contour, Przede wszystkim dlatego, że tutaj robią szkolenia  autorskimi metodami , nieznanymi mi wcześniej: nano ombre, nano lips, nano insta brows (nowa modna technika). Wysoki poziom, rewelacyjne instruktorki. No i można otrzymac dotację na takie szkolenie

#19 Aldeo

Aldeo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 15 czerwiec 2020 - 20:27

To ogromnie ważne, kto będzie nas uczył - jaką wiedzę przekaże, w jaki sposób. Zerknijcie sobie na stronę jednego z lepszych szkoleniowców jeśli chodzi o brwi i rzęsy w naszym kraju - https://patrycjaziel...szkolenia/brwi/ Patrycja Zielińska ma ogromne doświadczenie (13 lat), na koncie ogromną ilość kursów, jest wymagająca, ale wiedzę przekazuje w świetny sposób, w bardzo miłej atmosferze. Warto przeszkolić się właśnie w jej Akademii, w Warszawie. 

#20 Guest_Vancia

Guest_Vancia
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 20:53

Ja miałam szkolenie w akademii  Nouveau Contour .Dla mnie bardzo dobre szkolenia robią, przede wszytskim fajne trenerki, wykwalifikowane. Uczą wielu autorskich technik. Ostatnio byłam na szkoleniu  z technik pigmentacji brwi , pracowałyśmy  na dwoch modelkach i to 3 technikami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych