Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Kto zapłaci 9% CIT od 2019 roku

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198812 postów

Napisano 24 grudzień 2018 - 16:20

Od początku 2019 roku wchodzi w życie nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (CIT), która wprowadza nową preferencyjną stawkę podatkową w wysokości 9%. Oczywiście nie wszyscy podatnicy CIT będą mogli skorzystać z tej stawki. Stawka ta nie będzie też dotyczyła wszystkich przychodów uprawnionych do jej stosowania podatników.

Powrót do artykułu: Kto zapłaci 9% CIT od 2019 roku

#2 Guest_paw

Guest_paw
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 16:20

powiem szczerze, że od tych wszystkich zmian już mota mi się w głowie. Miałam się za doświadczoną księgową, ale tym razem bez szkolenia się nie obędzie. Jadę na tą konferencję podatkową w MDDP, może troche rozjasni mi się w głowie, bo ciągle brakuje mi jasnych informacji na temat tego jak mam to wszystko zastosować w praktyce. Eh... a miało być nam łatwiej...

#3 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 13 październik 2021 - 12:59

powiem szczerze, że od tych wszystkich zmian już mota mi się w głowie. Miałam się za doświadczoną księgową, ale tym razem bez szkolenia się nie obędzie. Jadę na tą konferencję podatkową w MDDP, może troche rozjasni mi się w głowie, bo ciągle brakuje mi jasnych informacji na temat tego jak mam to wszystko zastosować w praktyce. Eh... a miało być nam łatwiej...

Czy byłaś na tej konferencji? Widzialam, że teraz Akademia MDDP zmienia nazwę na ADN Akademia, ale organizują sympozjum Akcja Bilans. Zastanawiam się nad udziałem, bo program wygląda ciekawie, ale wolałabym dowiedzieć się jak w praktyce wyglądają u nich szkolenia. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych