Kategorie
Skocz do zawartości

Kto zapłaci 9% CIT od 2019 roku

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od początku 2019 roku wchodzi w życie nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (CIT), która wprowadza nową preferencyjną stawkę podatkową w wysokości 9%. Oczywiście nie wszyscy podatnicy CIT będą mogli skorzystać z tej stawki. Stawka ta nie będzie też dotyczyła wszystkich przychodów uprawnionych do jej stosowania podatników.

Powrót do artykułu: Kto zapłaci 9% CIT od 2019 roku

powiem szczerze, że od tych wszystkich zmian już mota mi się w głowie. Miałam się za doświadczoną księgową, ale tym razem bez szkolenia się nie obędzie. Jadę na tą konferencję podatkową w MDDP, może troche rozjasni mi się w głowie, bo ciągle brakuje mi jasnych informacji na temat tego jak mam to wszystko zastosować w praktyce. Eh... a miało być nam łatwiej...

• 2 lata później...

powiem szczerze, że od tych wszystkich zmian już mota mi się w głowie. Miałam się za doświadczoną księgową, ale tym razem bez szkolenia się nie obędzie. Jadę na tą konferencję podatkową w MDDP, może troche rozjasni mi się w głowie, bo ciągle brakuje mi jasnych informacji na temat tego jak mam to wszystko zastosować w praktyce. Eh... a miało być nam łatwiej...

Czy byłaś na tej konferencji? Widzialam, że teraz Akademia MDDP zmienia nazwę na ADN Akademia, ale organizują sympozjum Akcja Bilans. Zastanawiam się nad udziałem, bo program wygląda ciekawie, ale wolałabym dowiedzieć się jak w praktyce wyglądają u nich szkolenia. 

• 4 miesiące temu...

Czy byłaś na tej konferencji? Widzialam, że teraz Akademia MDDP zmienia nazwę na ADN Akademia, ale organizują sympozjum Akcja Bilans. Zastanawiam się nad udziałem, bo program wygląda ciekawie, ale wolałabym dowiedzieć się jak w praktyce wyglądają u nich szkolenia. 

Brałam udział w tegorocznej edycji. Na ich stronie internetowej są też informacje o kolejnych szkoleniach: https://www.adnakademia.pl

• 3 miesiące temu...
A classification essay can be about any science or discipline. So think about which science you want to dedicate your essay to. If you were asked to write a classification essay in biology, you could classify members of flora or fauna (various animals, birds, plants, herbs, etc.). If you take a linguistics course and are assigned to write a linguistics essay, you can classify various linguistic phenomena or concepts. For example, you can classify the vowel and consonant system in different languages. If you like history, you might classify different historical inventions, historical events, or personalities. If you like sociology, in your essay you can classify countries where lesbian marriages are allowed. In your essay, you can also evaluate prestigious educational institutions in different countries. If you need help writing your essay, contact studyessay.org for professional help.

Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...