Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kogo zatrudnić do organizacji konferencji firmowej

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 509 postów

Napisano 24 grudzień 2018 - 13:41

Szykuje nam się w firmie spory event firmowy i  chcielibyśmy skorzystać z usług firmy, która pomoże to wszystko zorganizować.  Kogo możecie polecić? 

#2 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 27 grudzień 2018 - 07:00

Polecam zdecydować sie na firmę z doświadczeniem. Ze swojej strony polecam Chilli Event z uwagi na to, ze mieliśmy okazję kilka razy współpracowac. I w ramach tej współpracy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń.

http://www.chillieve...rta/konferencje

Firma solidna, bardzo kreatywna, nie boi sie zadnych wyzwań. Nie ma rzeczy niemożliwych, a cuda załatwiają od ręki!  Specjalizują się w organizacji konferencji, jak również i imprez integracyjnych. Mogą wziąć na siebie organizację nawet najwiekszych eventów.

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#3 dyzia

dyzia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 19:35

Jeśli chodzi o sprzęt na konferencje, to mogę w ciemno polecić 3tech.pl, nam oni takie rzeczy zawsze ogarniają. Natomiast organizujemy wszystko sami. 

#4 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 04 styczeń 2019 - 11:45

Myślę, że na własną rękę można spróbować zająć się organizacją wszystkiego.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#5 bibi87

bibi87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:35

Jeśli chodzi o sprzęt na konferencje, to mogę w ciemno polecić 3tech.pl, nam oni takie rzeczy zawsze ogarniają. Natomiast organizujemy wszystko sami. 

W kwestii sprzętu zawsze warto stawiać na profesjonalistów, ale wiele innych aspektów organizacji eventu faktycznie można wziąć na siebie, 

#6 wilkstepowy

wilkstepowy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 13 luty 2019 - 23:07

Owszem, można zająć się samodzielnie organizacją lub wraz z zaufanymi pracownikami. Wiele też zależy od tego czy mamy czas na zorganizowanie eventu.

#7 Alinna

Alinna

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 14 luty 2019 - 05:25

Jest bardzo wiele firm organizujących takie wydarzenia jak konferencje biznesowe i osobie, która pierwszy raz chce zlecić organizacje konferencji może być trudno zdecydować się na konkretną ofertę firmy. Pamiętam jak sama pierwszy raz szukałam firmy zajmującej się organizacją konferencji i jak bardzo nie mogłam podjąć decyzji. Teraz macie lepiej, bo są fora chociażby takie jak te, z których możecie dowiedzieć się jakie agencje robią to dobrze, a jakich lepiej unikać. Firmą godną uwagi jest moim zdaniem agencja, której ofertę znajdziecie tutaj 

https://xpresja.pl/p...ferencje-i-fora

#8 fabrynka

fabrynka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 10:28

Nie zapominajmy też o profesjonalnym cateringu. Ja mogę zarekomendować firmę Grupa RSVP - serwują przepyszne jedzenie, które cieszy się zawsze uznaniem gości, a obsługa jest naprawdę sprytna i sprawnie wydaje kolejne posiłki czy też sprząta puste naczynia. Tu ich stronka http://gruparsvp.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy