Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zabieg botoksu w Katowicach

wróć do serwisu Sektor Publiczny 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 468 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 09:21

Gdzie konkretnie w Katowicach mozna zapiać sie na zabieg botoksu? Chodzi mi tutaj o botoks na zmarszczke na czole.... I czy mężczyzna może się poddać zabiegowi? 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 606 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 12:12

A czemu niby nie może?Jak najbardziej może oraz wiele mężczyzn sie takim zabiegom poddaje. Botoks bardzo dobrze zadziała na zmarszczki, które pojawiły się z powodu mocnej mimiki.

Polecam kontakt z tą kliniką:

https://klinikamagnuccy.pl/botoks/

Dermatolog wprowadza toksynę botulinową w ściśle określone miejsca i wyłącza tylko niektóre mięśnie. Ból powiązany z zabiegiem wprowadzania botoksu pod skórę pochodzi z jego działania na przewodzenie impulsów nerwowych. Mnie osobiście bolało tylko trochę,czułam delikatne uklucia. 

#3 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 21 luty 2019 - 20:16

Botoks to super rozwiazanie dla osob borykajacych sie ze zmarszczkowym problemem. Ja mialam wiele zmarszczek majac niecale 30 lat (takie kurcze geny) ale w Dermed w Katowicach skutecznie sie z nimi uporali i teraz czuje sie mlodo i bardziej kobieco :)

#4 Anna76

Anna76

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 25 listopad 2019 - 13:23

Dermatolog wprowadza toksynę botulinową w ściśle określone miejsca i wyłącza tylko niektóre mięśnie. Ból powiązany z zabiegiem wprowadzania botoksu pod skórę pochodzi z jego działania na przewodzenie impulsów nerwowych. Mnie osobiście bolało tylko trochę,czułam delikatne ukłucia. 

Ból związany jest z wkłuciem. Botoksu nie czujesz, przeciwnie, botoks blokuje przekaźnictwo impulsów nerwowych - tym samym blokując mięsień. Co prowadzi do braku marszczenia się skóry i powstawania zmarszczek (więcej o zabiegu znajdziesz tu https://dermestetic....syna-botulinowa). Mimo znieczulenia kremem, zabieg trochę boli, bo lekarz wstrzykuje toksynę prosto w mięsień, który ma zablokować.

#5 Hanika

Hanika

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 styczeń 2020 - 10:35

W ogóle nie rozważam takich klimatów.

Żyj i pozwól żyć

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0