Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pokolenie Z - zalety i wady najmłodszego pokolenia na rynku pracy

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102843 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 16:01

Na rynek pracy wkraczają powoli osoby urodzone w drugiej połowie lat 90. Jakie są zalety i wady najmłodszego pokolenia na rynku pracy?

Powrót do artykułu: Pokolenie Z - zalety i wady najmłodszego pokolenia na rynku pracy

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 16:01

Osoby z pokolenia Z to przeważnie dzieci narzekających pracodawców. Nie są źli z natury, po prostu mogą być źle wychowani. Wiele zależy od człowieka. Moje doświadczenia z pokoleniem Z są jak na razie dobre, choć wiadomo, mają swoje way - jak to ludzie ;)

#3 Guest_precz z dziadami do jaskiniowców

Guest_precz z dziadami do jaskiniowców
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 09:42

pracodawcy zatrzymali się w latach 90 ,z logiką prowadzenia firmy. Teraz się nie chcą dostosować 1800 zł max 3000 zł. Koszt życia nie adekwatny do zarobków. Nie umiesz prowadzić współcześnie firmy to ją zamknij. Przyjdzie nowy pracodawca i odtworzy firmę z adekwatną płacą, a nie upadlaniem. PROWADZENIE FIRMY TO ADEKWATNA PŁACA, nauczcie się w końcu realizmu dziady, bo inaczej sami się wykończycie i nikt wami się nie przejmie GENIUSIE

#4 olimpijczyk1234

olimpijczyk1234

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 styczeń 2020 - 22:18

Niestety obecnie młodzi od razu na wejściu chcą zarabiać ogromne pieniądze nie mając żadnego doświadczenia, a często nawet nie mając żadnej podstawy w postaci studiów z danej tematyki. Nie wiem czym to jest podyktowane ale myślę tym, że w dzisiejszych czasach każdy chce być niewyobrażalnie bogaty. To bardzo psuje sytuacje na rynku pracy. Taki 23 latek przychodzi na rozmowę kwalifikacyjną i na pytanie ile chciałby zarabiać odpowiada 4000-5000 brutto. A jakie pan / pani ma doświadczenie? Żadne. Dlatego młodym tak trudno znaleźć pracę. Pracodawcy nie będą płącić komuś takich pieniędzy nie mając pewności że taki młody sobie poradzi i będzie dobrym pracownikiem. więc za takie pieniądze albo zatrudniają panią która ma 35 lat i doświadczenie w branży i płacą jej takie pieniądze, ale mają gotowego dobrego pracownika na stanowisku, albo w końcu dają szansę normalnemu młodemu który zgodzi się na 2500 brutto. Młodzi, powoli, na wszystko przyjdzie czas! Na duże zarabianie także. Jeżeli będziecie dobrymi pracownikami to szybciej niż myślicie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych