Skocz do zawartości

Faktura za prawo jazdy

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 11:06

Witam, mam zamiar pójść na prawo jazdy i wziąć to na fakturę (kategoria C) na firmę. Ale myślę o tym czy nie dołożyć do tego trochę pieniędzy i nie zrobić od razu na CE. Czy będzie to widać na fakturze? Czy da radę to jakoś fajnie zrobić żeby niekoniecznie szef wiedział że dołożyłem sobie i zrobiłem jedną kategorię więcej . Bo u nas w firmie mają swoich pupilów i mi by zablokował taka opcje coś czuję? Można tak zrobić?

#2 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 12777 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 16 grudzień 2018 - 20:47

"Czy da radę to jakoś fajnie zrobić żeby niekoniecznie szef wiedział że dołożyłem sobie i zrobiłem jedną kategorię więcej ."

A ty taki "mądry i przebiegły" myślisz, że twój szef jest jakimś niekumatym głupkiem, który da się zrobić w konia.

:wub:  

#3 Marcin Lewarek

Marcin Lewarek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 grudzień 2018 - 08:28

Witam, mam zamiar pójść na prawo jazdy i wziąć to na fakturę (kategoria C) na firmę. Ale myślę o tym czy nie dołożyć do tego trochę pieniędzy i nie zrobić od razu na CE. Czy będzie to widać na fakturze? Czy da radę to jakoś fajnie zrobić żeby niekoniecznie szef wiedział że dołożyłem sobie i zrobiłem jedną kategorię więcej . Bo u nas w firmie mają swoich pupilów i mi by zablokował taka opcje coś czuję? Można tak zrobić?

Sprytnie to wymyśliłeś kolego :) Myślę, że nie przejdzie ten patent, tak jak kolega powyżej napisał!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych