Skocz do zawartości

Czy istnieją pralnie dywanów bezpieczne dla alergików?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 19:40

Witam. Chciałam się rozeznać w temacie, bo u mnie w rodzinie wszyscy cierpią na chroniczną alergię i zbyt intensywna chemia też powoduje katar i dusznosci. jestem ciekawa czy istnieją pralnie dywanów, które piorą dywany w bezpieczny sposób dla zdrowia i także pod alergików. za rzetelną informację będę wdzięczna.

#2 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 20:25

Oczywiście. Ktoś musi obsługiwać przecież przedszkola, żobki i dpsy.Podaję numer do pralni, bo nazwy nie pamiętam 514514824

#3 Guest_arek

Guest_arek
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 21:37

Te bardziej zaawansowane, to na bank piorą w ten sposób. tyle, że takich pralni w Polsce nie ma za dużo. u mnie we Wrocku z tego, co się orientuję, to taką technologię ma pralnia Pierzdywan i faktycznie dobrze się sprawdzają w tej roli. zdażyło mi się skorzystać kilka razy z ich usług i było za każdym razem wporzo.

#4 Guest_iko

Guest_iko
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 01:48

najlepiej przy alergii na kurz w ogóle zrezygnować z dywanów. 

#5 pomocna

pomocna

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 23:59

Mam w domu alergika i dywany wyrzucone mamy rzeczywiście, te włochacze szczególnie są niepolecane. Zamiast wydawać na nie kupiłam oczyszczacz powietrza https://wybierzoczyszczacz.pl/ i polecam każdemu kto ma w domu alergika taki właśnie zakup. Od razu inaczej się małemu oddycha a objawy nie są takie uciążliwe. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych