Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gadżety w reklamie

wróć do serwisu Moja Firma 24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Nana30

Nana30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 03 październik 2019 - 13:19

Moim zdaniem gadżety reklamowe to świetna sprawa, zwłaszcza jeśli są praktyczne. Ja korzystam z usług https://www.studiosiedem.com.pl Zamawiałam u nich szklanki z logo firmy i kufle. Fajna sprawa, solidne wykonanie i estetyczny nadruk. No i klienci zadowoleni, że dostali coś, co naprawdę się im przyda :) Dzięki temu też polecają moja firmę innym, albo wspominają o niecodziennych podarunkach. A to darmowa reklama pocztą pantoflową :)

#22 kas87wid

kas87wid

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 31 październik 2019 - 18:36

Jeśli chodzi o gadżety, to ja polecam firmę http://gadzety.pl Są solidni, trzymają najwyższą jakość produktów, cenowo moim zdaniem bardzo przystępni, zawsze realizują zamówienie w terminie, można na nich liczyć :)

#23 Guest_Adi

Guest_Adi
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 12:02

Napoje reklamowe od ST Drink są mega. Dobra cena, a jakie zainteresowanie. Nawet się nie spodziewałem, że tak fajnie to będzie wyglądać i smak też spoko.

#24 Dawidwk

Dawidwk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • Lokalizacjasandomierz

Napisano 22 styczeń 2020 - 10:50

Krówki reklamowe to fajna forma reklamy. Jeśli masz kawiarnie możesz dodać cukierek ze swoim logo do kawy, wysyłasz paczki, możesz kilka sztuk do niej wrzucić, możesz ułożyć je w poczekalni czy na biurku. Na papierku mogą być także dane kontaktowe więc to też swojego rodzaju wizytówka tylko trochę w innej formie.

Wypasione Krówki

Słodka reklama firmy - krówki reklamowe

Podziękowania dla gości weselnych - krówki ślubne

#25 Kasiaso

Kasiaso

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 20:21

Moim zdaniem gadżety reklamowe dla firm to ważny element komunikacji marketingowej. Dlatego tak istotne jest, żeby były dobrej jakości. My zamawiamy z Art Office i zawsze są rzetelnie wykonane. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych