Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kary za cofanie licznika w samochodzie od 2019 r.

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671849 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 21:44

Od 2019 r. wysokie kary z cofanie licznika mają grozić nie tylko mechanikowi, ale również osobie zlecającej taką usługę. Projekt zmian w ustawie Prawo o ruchu drogowym oraz Kodeksie karnym jest na etapie opiniowania.

Powrót do artykułu: Kary za cofanie licznika w samochodzie od 2019 r.

#2 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 21:44

No i znowu tylko na gadaniu się skończyło nic z tym nie zrobili a cały rok gadali. Wstd

#3 wilkstepowy

wilkstepowy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 00:29

Zobaczymy co wyjdzie w praniu. Ja też jestem za tym aby utrzeć nosa nieuczciwym.

#4 Guest_Lol

Guest_Lol
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 18:33

Zachodni sąsiedzi nie cofają licznikow u siebie bo tam to karalne, ale za to przyjeżdzają do Polski cofnąć bo u nas to legalne a potem kupujesz z cofniętym licznikiem, handlarz poprawi na granicy i jest ok, a oni śmieją się z nas baranow

#5 Guest_Henryk z opola

Guest_Henryk z opola
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 22:55

Wstyd cały rok straszyli i nic nie zrobili co za partia mój głos już straciliście jak się mówi A trzeba powiedzieć B

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 21:21

ja widzę, że proponowane kary za cofanie licznika są za niskie,oszuści powinni ponosić kare taką aby innym się odniechciało ich cofania wyjściowa 3 lata ,a nie 3 miesiące !!!

#7 Guest_Cyna

Guest_Cyna
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 14:02

Bardzo dobrze tylko za długo czekaliśmy na wprowadzenie tej ustawy niech handlarze poczują teraz bat nad swoimi ofertami ( nie wszyscy). Skończy się opowiadanie tym samochodem" jeździł dziadek z Niemiec" i oszukiwanie popełnianie przestępstwa co do stanu pojazdu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych