Skocz do zawartości

Zdjęcie

WC: razem z łazienką czy osobno?

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102485 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:38

Na rynku nieruchomości z reguły można zaobserwować mieszkania, gdzie WC znajduje się w łazience. Deweloperzy w ostatnich latach często decydowali się na takie właśnie rozwiązanie argumentując, że klienci wolą mieć o kilka metrów większą sypialnię lub salon. Czy wybór takiego mieszkania to na pewno właściwa decyzja? Przed jej podjęciem warto zastanowić się, jakie plusy i minusy płyną z posiadania oddzielnego WC.

Powrót do artykułu: WC: razem z łazienką czy osobno?

#2 Guest_Izabella

Guest_Izabella
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:38

Mieszkam w domu i u mnie jest osobno łazienka i wc. Dla mnie to dobre rozwiazanie jak ktoś ma potrzebne to nie musi czekać jak druga osoba prysznic skończy brać. Wc nie jest duże tak aby się zmieściła umywalka i sedes i tyle. Teraz jeszcze u mnie jest deska myjąca USPA zamontowana na toalecie bidet to by się nie zmieścił. W łazience jest więcej już tych urządzeń wiadomo prysznic, wanna, pralka, półki.

#3 Mocca30

Mocca30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:44

Preferuję osobno WC i łazienkę, dla mnie to kryterium kluczowe podczas wyboru mieszkań. Przy zakupie mieszkania zwracałem na to uwagę i odrzucałem mieszkania, w których WC było w jednym pomieszczeniu z łazienką. Wygoda jest spora, przy większej rodzinie nie wyobrażam sobie mieć jednej łazienki na wszystkie te osoby.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych