Skocz do zawartości

Zdjęcie

Program do faktur

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mapet11

mapet11

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 12:28

Najlepszy program do wystawiania faktu, to obecnie... ?

#2 eliza089

eliza089

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 12:57

Z tymi programami jest tak, że każdy jest dobry w zasadzie, a teraz coraz więcej dostępnych od różnych możliwości księgowych bezpośrednio na kontach po wielkie darmowe programy, my w sumie mamy w swoim biurze teraz ze 4 firmy którym wystawiamy faktury jeszcze, wszyscy inni się przenieśli na "samodzielne" wystawianie i tylko dzwonią jak mają jakieś wątpliwości... Ale też to zależy od wielu czynników i specyfiki firmy. Jak masz mało dokumentów w miesiącu to w zasadzie każdy może spełnić oczekiwania :)

#3 pbsela7

pbsela7

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 15:58

Warto w tej kwestii popytać znajomych. Przynajmniej moim zdaniem.

Każda sztuka opiera się na zderzeniu życiowych postaw i charakterów.

#4 jene

jene

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 12:19

Zgoda! ale jednak polecałbym program w przeglądarce, idealne rozwiazanie dla mobilnego przedsiebiorcy. Ja korzystam osobiście z BizIn.pl i mogę polecić, bo w telefonie też bardzo łatwo wystawić faksę i przesłać szybciutko do klienta.

#5 mapet11

mapet11

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 14:09

Zamierzam zmienić na początku roku stąd też pytanie, aktualnie mam jakis pakiet do 10 dokumentów bezpłatny,a później 99 zł to rodzi troche za duże koszty jeżeli chodzi o księgowość, a wolałabym jak każdy chyba przyoszczędzić ;) Dzięki za polecenie, będzie na mojej liście do sprawdzenia!

#6 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 12:37

Zdecydowanie odradzam program Saldeo do fakturowania. Jest masa błędów w generowanych plikach JPK i firma nie radzi sobie z ich naprawą- a mieli ponad 2 lata na przygotowanie się do tematu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych