Skocz do zawartości

konkurs sztygar

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_rysior

Guest_rysior
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 12:30

Konkurs u sztygara jest. Niby spoko ale nie wiem co z tym zdjęciem? Temat zdjęcia jak madrze przygotowales się do zimy ze sztygarem. Nie ma pomysłu, co kogo sfotografować. A nawet 3 tysiace złotych które już wydalem na ekogroszek mogą mi zwrocic jak wybgram. Pomozcie!

#2 Guest_wiegos

Guest_wiegos
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 14:33

Konkurs u sztygara jest. Niby spoko ale nie wiem co z tym zdjęciem? Temat zdjęcia jak madrze przygotowales się do zimy ze sztygarem. Nie ma pomysłu, co kogo sfotografować. A nawet 3 tysiace złotych które już wydalem na ekogroszek mogą mi zwrocic jak wybgram. Pomozcie!

#3 Guest_krzych333

Guest_krzych333
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 14:25

a jak jest nagroda? Zapas ekogroszku na cala zime?

A odpowiadając na pytanie proponuje szklanice kako i puchowa kurtke w plenerze obok logo sztygar

#4 Guest_Gnien

Guest_Gnien
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 14:32

a jak jest nagroda? Zapas ekogroszku na cala zime?

A odpowiadając na pytanie proponuje szklanice kako i puchowa kurtke w plenerze obok logo sztygar

fajna nagroda jest można wygrac do 5 tysiecy – ale to zwrot poniesionych już kosztów na ogrzewanie czytaj oddadzą kase za ekogroszek który już kupiles. A wydalem jakas trojke wiec licze na wygrana. 3 osoby mogą dostać 1,5 tysiaca.

Trzeba zarejestrować paragony i to zdjecie zrobić. Swojego nie zdradzę ale pomoge koledze. Może zona pod pierzyna ;)

pisza w regulaminie ze zdjecie ma być dowcipne i zabawne, ze ma zaskakiwać – będzie w sam raz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych