Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tania forma ogrodzenia dużej powierzchni

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 644 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 07:45

Bo chodzi o działkę 18 arową. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i były w stanie podpowiedzieć jakie formy ogrodzenia tak dużej powierzchni będą najtańsze?

#2 ivojim

ivojim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 14:18

Tak na szybko przychodzi mi do głowy siatka leśna, węzłowa.

Jej zalety do duża elastyczność, trwałość. Stosunkowo łatwo się ją montuje, bo można ją rozwinąć na określonej ilości kołków drewnianych. Jest też stosunkowo tania w przeliczeniu na metry bieżące.

Specyfikacja wybranych siatek dostępna jest tutaj pod linkiem: https://www.metalurg...a-lesna-wezlowa

#3 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 18:58

Tylko wiesz, tanio wcale nie znaczy dobrze. Najtaniej wiadomo wyjdzie siatka, słupki i podmurówka do tego, prościej gotową w sumie a nie zalewanie. Jak bierzesz siatkę to nie radzę powlekaną, mam taką i po 5 latach nadaje się do wymiany, kruszy się. A od przodu działki, przy bramie doinwestuj w lepsze ogrodzenie, ja zmieniałam w zeszłym roku od frontu właśnie tą moją siatkę nieszczęsną. Szukałam w sensownej cenie i wybrałam modułowe jońca z przęsłem panelowym, takim jak brama to się ładnie zgrywa. Podoba mi się. I na pewno nie ma porównania z trwałością. 

#4 Guest_mariano

Guest_mariano
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 23:13

lepsza siatka niż nic, niektórzy to i bez podmurówki robią. ja będę robić na wiosnę i metalowe z przodu będzie bo żona chce koniecznie na czarno, modulowe to kamień to brązowe pewnie? 

#5 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 23:14

betonowe dokładnie, wygląda jak kamień, ja mam ciemny grafit, prawie jak czarny. też chciałam na ciemno i jest w sam raz. przęsło czarne wiadomo to bloczki jak są trochę jaśniejsze to tym lepiej 

#6 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 23:34

Siatka, albo zasadzić tuje. Albo jedno i drugie. 

#7 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:48

Tuje nie są tanie. Siatka moim zdaniem najlepsza.

#8 krysinski

krysinski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 10:51

Dużą powierzchnię najlepiej ogrodzić siatką Agronet lub zwykłą plecioną Resitor. Wszystko zależy od tego, co ma być na tej działce?

#9 versia90

versia90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 09 marzec 2019 - 17:40

dobre forum i dobra dyskusja oby tak dalej Golarki męskie głowicowe

Ludzie małoduszni zawsze usiłują pomniejszyć innych...

#10 mancity

mancity

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 22 maj 2019 - 20:51

Ogrodzenie dużej powierzchni ziemi, zdecydowanie siatka. Są też fajne metody ogrodzenia w szybkim tempie miejsca o nieco mniejszej powierzchni. https://betblok.pl/s...my-oporowe.html systemy oporowe to bardzo estetyczne z punktu widzenia budowlanego ogrodzenia. Buduje się je szybko, są bardzo wytrzymałe i uniwersalne. Dobrze będę wyglądało jako ogrodzenie firmy a również domu jednorodzinnego.

#11 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 24 maj 2019 - 11:53

To chyba sitka jest najtańsza

#12 gorskibart7

gorskibart7

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 09 październik 2019 - 15:24

Siatka, popularne ogrodzenia panelowe powinny najlepiej wyjść cenowo. Wcale to też nie wygląda źle i jak dla mnie mogłoby zostać takie ogrodzenie na dłużej. Widziałam takie propozycje w firmie http://betto.pl/ Przedzwońcie, napiszcie, zorientujcie się jak to wyglądać będzie dokładnie cenowo. Także znajdziecie tu bardzo duży wybór innych ogrodzeń, takich już bardziej reprezentatywnych. Można liczyć tu na ogrodzenia klinkierowe, betonowe, metalowe, przęsła drewniane, ogrodzenia łupane i inne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych