Skocz do zawartości

Idea Bank, Idea Money - polisolokaty, fundusze płynnościowe

Idea Bank Idea Money Lions Bank polisolokaty fundusze płynnościowe

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_hanna

Guest_hanna
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 17:41

Pan mecenas Klimkowski to prawnik bardzo profesjonalny, z dużym doświadczeniem i wiedzą. W sposób prosty i logiczny potrafi wytłumaczyć wszystkie kwestie prawne. Dla zwykłego zjadacza chleba to ogromna zaleta :) Polecam z własnego doświadczenia.

#22 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 15:43

Serdecznie polecam współpracę z panem mecenasem Klimkowskim. W wielu sprawach mi pomógł, ma dużą wiedzę i doświadczenie więc współpraca z nim przebiega doskonale. Pan mecenas Klimkowski to dobry wybór.

#23 Guest_Fiołek

Guest_Fiołek
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 13:54

Kontakt z panem Igorem Klimkowskim jest bardzo dobry, zarówno na żywo jak i przez telefon. Warto się więc umówić i omówić wszystkie nurtujące Was sprawy z zakresu prawa. Na pewno będziecie zadowoleni z pomocy mecenasa Klimkowskiego.

#24 Guest_Marlenka

Guest_Marlenka
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 14:31

Dzięki pomocy mecenasa Igora Klimkowskiego, moja sprawa zakończyła się lepiej niż mogłam się tego nawet spodziewać. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną mi pomoc i zrozumienie. Szczerze polecam współpracę.

#25 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 31 październik 2019 - 19:11

Witam, poszukuję specjalisty który pomoże mi odzyskać pieniądze. Zostałem wprowadzony w błąd przez NIBY doradcę klienta - finansowego, który wcisnął mi do kredytu polisolokatę, fundusz płynnościowy. Straciłem już ponad 100000 zł na tym gównie. Proszę pomóżcie. 

Skontaktuj się z kancelarią Fretus Legis, oni mają duże doświadczenie w sprawach związanych z polisolokatami. Na ich blogu https://fretuslegis....polisolokatach/ przeczytasz, na jakiej podstawie można złożyć pozew do sądu w tej sprawie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Idea Bank, Idea Money, Lions Bank, polisolokaty, fundusze płynnościowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych