Skocz do zawartości

Idea Bank, Idea Money - polisolokaty, fundusze płynnościowe

Idea Bank Idea Money Lions Bank polisolokaty fundusze płynnościowe

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_hanna

Guest_hanna
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 17:41

Pan mecenas Klimkowski to prawnik bardzo profesjonalny, z dużym doświadczeniem i wiedzą. W sposób prosty i logiczny potrafi wytłumaczyć wszystkie kwestie prawne. Dla zwykłego zjadacza chleba to ogromna zaleta :) Polecam z własnego doświadczenia.

#22 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 15:43

Serdecznie polecam współpracę z panem mecenasem Klimkowskim. W wielu sprawach mi pomógł, ma dużą wiedzę i doświadczenie więc współpraca z nim przebiega doskonale. Pan mecenas Klimkowski to dobry wybór.

#23 Guest_Fiołek

Guest_Fiołek
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 13:54

Kontakt z panem Igorem Klimkowskim jest bardzo dobry, zarówno na żywo jak i przez telefon. Warto się więc umówić i omówić wszystkie nurtujące Was sprawy z zakresu prawa. Na pewno będziecie zadowoleni z pomocy mecenasa Klimkowskiego.

#24 Guest_Marlenka

Guest_Marlenka
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 14:31

Dzięki pomocy mecenasa Igora Klimkowskiego, moja sprawa zakończyła się lepiej niż mogłam się tego nawet spodziewać. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną mi pomoc i zrozumienie. Szczerze polecam współpracę.

#25 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 131 postów

Napisano 31 październik 2019 - 19:11

Witam, poszukuję specjalisty który pomoże mi odzyskać pieniądze. Zostałem wprowadzony w błąd przez NIBY doradcę klienta - finansowego, który wcisnął mi do kredytu polisolokatę, fundusz płynnościowy. Straciłem już ponad 100000 zł na tym gównie. Proszę pomóżcie. 

Skontaktuj się z kancelarią Fretus Legis, oni mają duże doświadczenie w sprawach związanych z polisolokatami. Na ich blogu https://fretuslegis....polisolokatach/ przeczytasz, na jakiej podstawie można złożyć pozew do sądu w tej sprawie.

#26 Guest_Zosienka

Guest_Zosienka
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2019 - 12:17

Polecam w 100% współpracę z panem mecenasem Klimkowskim. Ja jestem nadal bardzo pozytywnie zaskoczona kompetencją, wiedzą i doświadczeniem pana mecenasa. Myślę, że dla niego nie ma spraw niemożliwych :)

#27 Guest_Andrzejka

Guest_Andrzejka
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 11:12

Również szczerze polecam pana mecenasa Igora Klimkowskiego. Jest adwokatem godnym zaufania i do każdej sprawy podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Ogromną zaletą jest stały kontakt osobisty. Zostawiam namiary telefoniczne:  600365228 .

#28 Guest_Tadeusz

Guest_Tadeusz
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 11:23

Pan mecenas Igor Klimkowski z pewnością poradzi sobie z tym zadaniem. To najlepszy adwokat, korzystałem z jego usług i bardzo dziękuję za wszystko. Szczególnie za osobistą reprezentację w sądzie na każdej rozprawie! I za fantastyczny kontakt - dzwońcie pod numer 600365228 i umawiajcie się.

#29 annkarpin

annkarpin

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 02 kwiecień 2020 - 18:43

Ja też korzystałam z doświadczenia mec. Klimkowskiego i bardzo sobie współpracę chwalę. Bardzo fajnie prowadził sprawę, co ważne osobiście! Widać że dobrze się przygotował. Tu na niego namiary http://www.klimkowski-kancelaria.pl/

#30 Guest_Zuzienka

Guest_Zuzienka
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2020 - 13:30

Pan mecenas Igor Klimkowski świadczy usługi prawnicze na wysokim poziomie. Byłam bardzo zadowolona z jego usług. Zawsze przygotowany, chętny do rozmowy i pomocy. Takiemu pełnomocnikowi warto powierzyć swoje sprawy.

#31 Guest_Oliwia_j

Guest_Oliwia_j
  • Goście

Napisano 08 maj 2020 - 10:56

Pan Igor Klimkowski to super adwokat. Jest osobą bardzo kompetentną i zaangażowaną w sprawę. Korzystałam z usług różnych prawników ale dopiero mecenas Klimkowski spełnił w 100% moje oczekiwania. Serdecznie polecam współpracę.

#32 Guest_Tarara

Guest_Tarara
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2020 - 13:57

Byłem pod wrażeniem zaangażowania Pana Igora Klimkowskiego. Szybko potrafił się odnaleźć w sytuacji na sali sądowej, gdzie sytuacja bardzo szybko się zmieniała. Bardzo dziękuję za to, że zawsze na każdej rozprawie w różnych sprawach pan mecenas stawiał się osobiście.

#33 Guest_Weronika9

Guest_Weronika9
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2020 - 12:23

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem Igorem Klimkowskim. Dzięki sumiennemu i profesjonalnemu podejściu doprowadził moją sprawę do korzystnego rozwiązania. Polecam - dzwońcie do niego na numer 600365228.

#34 Guest_orton66

Guest_orton66
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2020 - 12:58

Śmiało możesz się w tej sytuacji skontaktować z mecenasem Igorem Klimkowskim. To bardzo profesjonalny i kontaktowy prawnik, który poradził mi w niejednej trudnej sytuacji. Szczerze polecam i dziękuję.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Idea Bank, Idea Money, Lions Bank, polisolokaty, fundusze płynnościowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych