Skocz do zawartości

Idea Bank, Idea Money - polisolokaty, fundusze płynnościowe

Idea Bank Idea Money Lions Bank polisolokaty fundusze płynnościowe

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Oszukany

Guest_Oszukany
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 20:50

Witam, poszukuję specjalisty który pomoże mi odzyskać pieniądze. Zostałem wprowadzony w błąd przez NIBY doradcę klienta - finansowego, który wcisnął mi do kredytu polisolokatę, fundusz płynnościowy. Straciłem już ponad 100000 zł na tym gównie. Proszę pomóżcie. 

#2 Guest_ferdek

Guest_ferdek
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 11:19

Zgłoś się do mecenasa Klimkowskiego - zajmuje się tego typu sprawami. Tutaj masz nr telefonu do niego: 600 365 228. Współpracowałem z nim przy sprawie dotyczącej oszustwa finansowego - świetnie zna się na temacie, na pewno Ci pomoże

#3 Guest_Zbyszek

Guest_Zbyszek
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 21:25

Jak najbardziej kontaktuj się Panem Klimkowskim, mnie też wyciągnął z podobnego g**na. Niezwykle solidny i godny zaufania fachowiec w tym temacie. Pozdrawiam.

#4 Guest_Oliwka

Guest_Oliwka
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 20:51

O panu Klimkowskim słyszałam, czy ktoś mógłby się jeszcze wypowiedzieć? Zastanawiam się nad skorzystaniem z jego usług

#5 Guest_naprawo_0

Guest_naprawo_0
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 00:38

Pomagał mi w innego typu sprawie, ale potwierdzam, to bardzo skuteczny adwokat, który stawia sobie jasne cele i do nich dąży. Cechuje się wysoką kulturą osobistą i wykazuje prawdziwe zainteresowanie problemem klienta i sposobem jego rozwiązania. Dodatkowo oferuje bardzo konkurencyjne ceny.

#6 Guest_metka

Guest_metka
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 22:26

Naprawdę warto, bo zna się na tego typu sprawach. Miałem z nim styczność rok temu, kiedy próbowałem odzyskać moje pieniądze z polisolokaty - wykazał się bardzo dużymi kompetencjami w prowadzonej sprawie i bardzo dobrymi zdolnościami organizacyjnymi.

#7 Guest_margerita

Guest_margerita
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 19:55

czy istnieje taka możliwość, żeby mecenas Klimkowski dojeżdżał do innego miasta, w moim przypadku do Gdańska? Czytałam o nim wiele pozytywnych opinii również w innych wątkach dotyczących polisolokat i jestem zainteresowana.

#8 Guest_amanda

Guest_amanda
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 18:39

Myślę, że nie będzie z tym problemu, czytałam na innych forach, że dojeżdżał do Gdyni. Jego nazwisko bardzo często przewija się przy tematach dotyczących walki o należne pieniądze z polisolokat, zawsze w bardzo pozytywnym kontekście.

#9 Guest_snowy

Guest_snowy
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 21:38

Podczepiam się do tematu, czy ktoś wie jak długo może trwać tego typu sprawa i jak przebiega? Jakie są szanse na odzyskanie pieniędzy?

#10 Guest_radza

Guest_radza
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 20:59

Polecam zgłosić się do mecenasa Klimkowskiego - umów się do niego na spotkanie, na pewno wszystko Ci wyjaśni i doradzi co możesz zrobić dalej. Ma kancelarię w centrum Łodzi.

#11 Guest_galop

Guest_galop
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 22:18

Jak masz dobrego prawnika, który już zajmował się tego typu sprawami, to całkiem duże. Zgadzam się z opiniami dotyczącymi mecenasa Klimkowskiego - to bardzo dobry wybór, ma wiedzę i doświadczenie w temacie. Życzę powodzenia!

#12 Guest_inna

Guest_inna
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 17:11

U mnie również mecenas Klimkowski się świetnie sprawdził. Uzyskałem bardzo profesjonalną i fachową pomoc, dzięki której udało mi się  odzyskać moje pieniądze. Już na pierwszym spotkaniu omówił ze mną bardzo dokładnie możliwe kierunki działania i nasze szanse, dzięki czemu wiedziałem na czym stoję. Numer telefonu do niego: 600 365 228

#13 Guest_Dagna

Guest_Dagna
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 21:59

Rozumiem, że pan Klimkowski ma własną kancelarię - moglibyście podać jej adres?

#14 Guest_lucja1

Guest_lucja1
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 23:47

@Dagna tutaj masz adres: Al. Kościuszki 93/6, rzecz jasna Łódź  wiadomo jednak, ze jeśli będziesz chciał się spotkać z mecenasem, to lepiej najpierw zadzwoń i się umów: 600 365 228

#15 Guest_Joanna_W

Guest_Joanna_W
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 19:50

Mi również pomógł Mecenas Klimkowski. Zgłosiłam się do niego nie mając żadnych nadziei na odzyskanie pieniędzy. Już podczas pierwszego spotkania okazało się, ze szanse mam i to spore. Pan Klimkowski wszystko dokładnie mi wyjaśnił i omówił plan działania. Sprawa przebiegła szybka i bez większych komplikacji. Polecam

#16 Guest_iska992

Guest_iska992
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 21:09

Mecenas Igor Klimkowski posiada duże doświadczenie w sprawach tego typu. Na twoim miejscu czym prędzej bym się do niego zgłosiła. 

Mi Pan Igor pomógł w sprawie związanej z finansami firmy. Gdyby nie on musiałabym zamknąć działalność i ogłosić upadłość. 

#17 Guest_arlett

Guest_arlett
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 11:06

Myślę, ze w tej sytuacji może pomóc mecenas Klimkowski. Umów się do niego na konsultację. Z pewnością wszystko ci wyjaśni i powie co robić dalej. To świetny adwokat z dużym doświadczeniem i odpowiednim podejściem do klienta.

#18 Juras

Juras

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 21 maj 2019 - 11:08

Pan adwokat Klimkowski to będzie bardzo dobry wybór. Kilka razy miałem okazję z nim współpracować i zawsze współpraca ta kończyła się sukcesem. Widzę, że wiele osób go poleca, a to o czymś świadczy. Ja dołączam do tych poleceń.

#19 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 08:59

Ja nabrałam chwilówek też niczego nie świadoma i było blisko żeby skończyło się to wszystko tragicznie dla mnie... Na szczęście pomógł mi z tego wyjść mecenas Igor Klimkowski. Dziękuję mu za to, że przetarł mi oczy w tej sprawie. Jestem bardzo wdzięczna za wszelką uzyskaną od niego pomoc prawną.

#20 Guest_Rafalski

Guest_Rafalski
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 08:34

Faktycznie dobrze by było wybrać się z tym do prawnika. Mecenas Klimkowski specjalizuje się w finansach i myślę, że będzie wiedział, co z tym zrobić. Polecam umówić się do niego na wizytę w kancelarii po poradę prawną. Na pewno coś doradzi.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Idea Bank, Idea Money, Lions Bank, polisolokaty, fundusze płynnościowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych