Kategorie
Skocz do zawartości

Idea Bank, Idea Money - polisolokaty, fundusze płynnościowe

Gość Oszukany
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oszukany

Witam, poszukuję specjalisty który pomoże mi odzyskać pieniądze. Zostałem wprowadzony w błąd przez NIBY doradcę klienta - finansowego, który wcisnął mi do kredytu polisolokatę, fundusz płynnościowy. Straciłem już ponad 100000 zł na tym gównie. Proszę pomóżcie. 

• 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgłoś się do mecenasa Klimkowskiego - zajmuje się tego typu sprawami. Tutaj masz nr telefonu do niego: 600 365 228. Współpracowałem z nim przy sprawie dotyczącej oszustwa finansowego - świetnie zna się na temacie, na pewno Ci pomoże

Gość naprawo_0

Pomagał mi w innego typu sprawie, ale potwierdzam, to bardzo skuteczny adwokat, który stawia sobie jasne cele i do nich dąży. Cechuje się wysoką kulturą osobistą i wykazuje prawdziwe zainteresowanie problemem klienta i sposobem jego rozwiązania. Dodatkowo oferuje bardzo konkurencyjne ceny.

• 4 tygodnie później...

Naprawdę warto, bo zna się na tego typu sprawach. Miałem z nim styczność rok temu, kiedy próbowałem odzyskać moje pieniądze z polisolokaty - wykazał się bardzo dużymi kompetencjami w prowadzonej sprawie i bardzo dobrymi zdolnościami organizacyjnymi.

czy istnieje taka możliwość, żeby mecenas Klimkowski dojeżdżał do innego miasta, w moim przypadku do Gdańska? Czytałam o nim wiele pozytywnych opinii również w innych wątkach dotyczących polisolokat i jestem zainteresowana.

Myślę, że nie będzie z tym problemu, czytałam na innych forach, że dojeżdżał do Gdyni. Jego nazwisko bardzo często przewija się przy tematach dotyczących walki o należne pieniądze z polisolokat, zawsze w bardzo pozytywnym kontekście.

• 2 tygodnie później...

Jak masz dobrego prawnika, który już zajmował się tego typu sprawami, to całkiem duże. Zgadzam się z opiniami dotyczącymi mecenasa Klimkowskiego - to bardzo dobry wybór, ma wiedzę i doświadczenie w temacie. Życzę powodzenia!

• 3 tygodnie później...

U mnie również mecenas Klimkowski się świetnie sprawdził. Uzyskałem bardzo profesjonalną i fachową pomoc, dzięki której udało mi się  odzyskać moje pieniądze. Już na pierwszym spotkaniu omówił ze mną bardzo dokładnie możliwe kierunki działania i nasze szanse, dzięki czemu wiedziałem na czym stoję. Numer telefonu do niego: 600 365 228

• 1 miesiąc temu...
Gość Joanna_W

Mi również pomógł Mecenas Klimkowski. Zgłosiłam się do niego nie mając żadnych nadziei na odzyskanie pieniędzy. Już podczas pierwszego spotkania okazało się, ze szanse mam i to spore. Pan Klimkowski wszystko dokładnie mi wyjaśnił i omówił plan działania. Sprawa przebiegła szybka i bez większych komplikacji. Polecam

Gość iska992

Mecenas Igor Klimkowski posiada duże doświadczenie w sprawach tego typu. Na twoim miejscu czym prędzej bym się do niego zgłosiła. 

Mi Pan Igor pomógł w sprawie związanej z finansami firmy. Gdyby nie on musiałabym zamknąć działalność i ogłosić upadłość. 

Gość arlett

Myślę, ze w tej sytuacji może pomóc mecenas Klimkowski. Umów się do niego na konsultację. Z pewnością wszystko ci wyjaśni i powie co robić dalej. To świetny adwokat z dużym doświadczeniem i odpowiednim podejściem do klienta.

• 3 tygodnie później...
Gość Barbara

Ja nabrałam chwilówek też niczego nie świadoma i było blisko żeby skończyło się to wszystko tragicznie dla mnie... Na szczęście pomógł mi z tego wyjść mecenas Igor Klimkowski. Dziękuję mu za to, że przetarł mi oczy w tej sprawie. Jestem bardzo wdzięczna za wszelką uzyskaną od niego pomoc prawną.

Gość Rafalski

Faktycznie dobrze by było wybrać się z tym do prawnika. Mecenas Klimkowski specjalizuje się w finansach i myślę, że będzie wiedział, co z tym zrobić. Polecam umówić się do niego na wizytę w kancelarii po poradę prawną. Na pewno coś doradzi.

• 5 tygodni później...

Pan mecenas Klimkowski to prawnik bardzo profesjonalny, z dużym doświadczeniem i wiedzą. W sposób prosty i logiczny potrafi wytłumaczyć wszystkie kwestie prawne. Dla zwykłego zjadacza chleba to ogromna zaleta :) Polecam z własnego doświadczenia.

• 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kontakt z panem Igorem Klimkowskim jest bardzo dobry, zarówno na żywo jak i przez telefon. Warto się więc umówić i omówić wszystkie nurtujące Was sprawy z zakresu prawa. Na pewno będziecie zadowoleni z pomocy mecenasa Klimkowskiego.

• 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, poszukuję specjalisty który pomoże mi odzyskać pieniądze. Zostałem wprowadzony w błąd przez NIBY doradcę klienta - finansowego, który wcisnął mi do kredytu polisolokatę, fundusz płynnościowy. Straciłem już ponad 100000 zł na tym gównie. Proszę pomóżcie. 

Skontaktuj się z kancelarią Fretus Legis, oni mają duże doświadczenie w sprawach związanych z polisolokatami. Na ich blogu https://fretuslegis.pl/jak-uzyskac-zwrot-kosztow-oplat-likwidacyjnych-w-polisolokatach/ przeczytasz, na jakiej podstawie można złożyć pozew do sądu w tej sprawie.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...