Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zasiłek stały w 2019 r. - ile wynosi, komu przysługuje, jak złożyć wniosek?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671840 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 09:01

Zasiłek stały w 2019 r. będzie wypłacany w oparciu o kryterium dochodowe i kwoty obowiązujące od 1 października 2018 r. Kto może otrzymać świadczenie? Jak powinien wyglądać wniosek?

Powrót do artykułu: Zasiłek stały w 2019 r. - ile wynosi, komu przysługuje, jak złożyć wniosek?

#2 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 09:01

Została mi przyznana renta rodzinna. Czy w takiej sytuacji nadal będę mogła pobierać zasiłek stały?

#3 Guest_paula

Guest_paula
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 11:18

Witam!czekam za zasiłek chorobowy że zusu już ponad miesiąc czasu!jak długo mam czekać za zasiłkiem!i z czego mam żyć!

#4 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 10:18

To nawet śmieszne nie jest 645zł !!! na leki,opłaty,nie wspomnę że cały miesiąc wyżyć jakoś jeszcze z tego trzeba ....człowiek dopuki był sprawny to zapierdzielał a po kontuzji to na retę za zdrowy ....a do pracy sie nie nadaje i zostaje opcja zasiłek stały a co się z tym wiąże to wegetacja i wspomnienia jak to dobrze było przed chorobą .....

#5 Guest_W.W.

Guest_W.W.
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 11:14

Kpina państwo chrześcijańskie tak właśnie wygląda wsparcie osób samotnych na starość. Polska jest liderem na skalę światową jesteśmy na pierwszym miejscu w liczbach samobójstw osób starszych. Dramat, wszyscy są tak uszczęśliwieni obietnicami polityków i amerykańskimi samolotami kompletnie nie widząc rzeczywistości jaka jest podła.

#6 Guest_Hagen

Guest_Hagen
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 15:44

Zastanawia mnie, jak wyciągnąć od tej mafii trochę kasy. W końcu i tak na nas żerują.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych