Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ferie zimowe 2019/2020

wróć do serwisu Sektor Publiczny 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 32807 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 14:24

Znamy terminy ferii zimowych w roku szkolnych 2019/2020. W roku 2020 jako pierwsi odpoczną uczniowie z województwa lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego oraz śląskiego.

Powrót do artykułu: Ferie zimowe 2019/2020

#2 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 14:24

już wcześniej wiedziałam o feriach dzieciaki już zdążyłam zapisać na obóz narciarski z but-a do Włoch. Już im w tamtym roku obiecałam , że pojadą to musiałam spełnić obietnicę.

#3 Anna_Ski

Anna_Ski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 grudzień 2018 - 22:09

Ferie zbliżają się wielkimi krokami. Na szczęście my już również zarezerwowaliśmy miejsca na wyjazd rodzinny z https://portaski.pl/

Szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych oferuje wybrany przez nas ośrodek narciarski i hotel. Białe szaleństwo, czyli narty i snowboard można zarówno uprawiać na łagodnych stokach, jak i  na czarnych szlakach dla prawdziwych śmiałków. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej nie możemy się doczekać wyjazdu.

#4 Justyna21

Justyna21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 16:39

Dzieciaki uwielbiają ferie :) Zapraszamy do Wisły na zimowe szaleństwo. Ostatnio powstaje dużo fajnych inicjatyw dla dzieci, np. przedszkole narciarskie :)

#5 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 16:38

My z dzieciakami na ferie jedziemy nad morze! Może nietypowo, ale uważam że morze też może pięknie wyglądać ;) Wybór padł na Ustkę bo tam znalazłam najfajniejszy hotel dla rodzin z dziećmi grandlubicz .pl Zależało mi na tym żeby to było miejsce w którym dzieci nie będą się nudzić, a z tego co widziałam na ich stronie to są i baseny i animacje, no na bogato generalnie ;)

#6 alicjagorzow2

alicjagorzow2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 grudzień 2018 - 11:10

My z kolei w góry i planujemy pojeździć na nartach. Dzieci zapisujemy do szkółki narciarskiej. Nocujemy w Dusznikach i będziemy dojeżdżać do Zieleńca. Dla dzieci na pierwszy raz myślę, ze to dobra opcja.

#7 Justyna21

Justyna21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 11:51

Ja w tym roku jadę się uczyć jazdy na nartach, chcę wybrać się do Wisły. Znacie może szkoła narciarska BC CROSS?

#8 Mrs. Shinny

Mrs. Shinny

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 19:49

Klasyczną opcją jest według mnie wyjazd w polskie góry na ferie. Sami rozglądamy się za, nazwijmy to, "ofertą last minute" i przeglądając internety wpadłam tutaj: https://www.e-wczasy...oclegi/w-gorach

#9 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 23:04

Witam, czy szkoły prywatne mogą zmieniać terminy ferii zimowych??

#10 Anna_Ski

Anna_Ski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 styczeń 2019 - 12:08

Klasyczną opcją jest według mnie wyjazd w polskie góry na ferie. Sami rozglądamy się za, nazwijmy to, "ofertą last minute" i przeglądając internety wpadłam tutaj: https://www.e-wczasy...oclegi/w-gorach

Niekoniecznie w polskie góry. Mnóstwo jest ośrodków narciarskich poza granicami Polski. Na przykład z mężem i dziećmi wybieramy się do Andalo z firmą portaski.pl

Andalo to niewielkie miasteczko położone u podnóża masywu górskiego Paganella w północnych Włoszech.

Aktywny wypoczynek w Andalo zapewniają obiekty sportowe, baseny ze zjeżdżalniami, dmuchańce dla dzieci, centrum odnowy biologicznej, lodowisko i wiele innych atrakcji. Polecamy!

#11 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 13 luty 2019 - 11:04

Jak masz możliwość to wypad w góry na parę dni dla dzieci będzie nie lada atrakcją, noclegi masz tutaj https://zakopaneapartamenty.net

My zwykle tam rezerwujemy z lekkim wyprzedzeniem.

#12 Guest_magdaa77

Guest_magdaa77
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 21:47

U nas już po feriach, lecz wyjazd i tak zaplanowaliśmy dopiero po nich. Co roku urządzamy sobie z rodzinką odpoczynek na mazurach. Wbrew pozorom , na zimę, jest to świetnie miejsce. Nie dość, że wygląda ślicznie to i można odpocząć od miasta. Szukaliśmy czegoś pod kątem dzieci i trafiliśmy na hotel Zalesie Mazury. Atrakcji mnóstwo, do tego wyżywienie i śliczne pokoje. No cóż.. my już spakowani

#13 aniiaakow

aniiaakow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 maj 2019 - 09:33

Ja w tym roku planuję narty w Austrii. Jadę tam dzięki austria-na-narty.pl bardzo pomogli mi w organizacji wyjazdu, znaleźli fajny hotel i pomogli jeszcze w paru sprawach. Polecam :)

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 18:59

Polecam urocze miejsce noclegimirow.pl

#15 Guest_Matka Polka

Guest_Matka Polka
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 23:26

Dla nauczycielek doskonała okazja do obijania się, wspólnego picia kawek podczas łączonych grup, a powinno być tak: nauczyciele normalnie realizują podstawę programową z dziećmi, które są bo z racji, że jest ich mniej, mają możliwość bardziej skrupulatnie wszystko wytłumaczyć i dopilnować każdego dziecka, nadrobić ewentualne zaległości, a po feriach jak wróci reszta dzieci, to z tamtą grupą można pracować nad tym samym, a te co już to przerobiły, mogą porobić sobie inne rzeczy, np.: jakieś rysunki, malunki, wycinanki etc. Każde dziecko bardziej by na tym skorzystało bo byłoby bardziej "zaopiekowane" niż zazwyczaj kiedy to panie narzekają, że przy tylu dzieciach nie mają jak każdemu tego wytłumaczyć. Kiedy mają, to wcale im się nie chce. Poziom nauki dzieci w przedszkolach jest tragiczny!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych