Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Przeniesienie grobu – jak przebiega procedura?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672464 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 15:15

W celu przeniesienia grobu zmarłego w inne miejsce, konieczne jest dokonanie ekshumacji zwłok. Możliwość przeprowadzenia ekshumacji zwłok istnieje tylko w określonych prawem przypadkach. Jak dokonać zmiany miejsca pochówku bliskiej nam osoby?

Powrót do artykułu: Przeniesienie grobu – jak przebiega procedura?

#2 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 15:15

Jaki jest koszt przeniesienia trumienki ze starego cmentarza na nowy ta sama parafia

#3 Guest_Marek-Przemysław

Guest_Marek-Przemysław
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 21:43

Czy administrator cmentarza jest odpowiedzialny za ekshumacje i ponowny pochówek urny w grobie. Czy za pomyłki tj. pomylenie grobów odpowiada administrator cmentarza.

#4 Guest_d666

Guest_d666
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 23:59

666 zl

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 14:12

Ala tez jestem zainteresowana kosztem przeniesienia malej trumienki moich dzieci bliznikow nie zyja juz 30 lat i chce przeniesc na cmentarz mojej parafi o 30 km od obecnego cmentarza

#6 markopolo

markopolo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaCaelum Świebodzin

Napisano 03 maj 2019 - 22:34

Co najważniejsze to trzeba znaleźć firmę, która by się tym zajęła. Skontaktować się i zapytać ile by to wyniosło pieniędzy. Polecam poczytać opinie Caelum na stronie http://jastrowie.nas...ccf180d4d1d1ad4 bo mogliby sie tym zająć.

#7 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 08:35

założyłeś konto, żeby wrzucać darmowe reklamy? fuj

#8 Guest_bognawijalska

Guest_bognawijalska
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 09:59

W Białej zakład Hades wziął na siebie formalności związane z procedurami pogrzebowymi i kontaktem z odpowiednimi urzędami. Ja nie mam głowy do takich rzeczy więc taka pomoc jest niezbędna dla wielu.

#9 Guest_Tytus

Guest_Tytus
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 17:39

Gdzie tu jest napisane o cenach, bo ani słowem nie jest to wspomniane, a właśnie to mnie interesuje - ile kosztuje decyzja o ekshumacji i nawet dokładnie chodzi mi o urnę i przykładowe ceny wyjęcia urny i jej zamurowania na cmentarzu docelowym

#10 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21720 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 30 grudzień 2019 - 18:27

To Forum pytasz?

#11 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 15:59

Kto orientuje sie lub moze pomoc.Moja psychicznie chora matke oszuksli I nojegi dziadka przeniesli z grobo bez zgody wnukow minelo juz 20 lat alenie chce tego tak zostawic co moge zrobic ?

#12 Guest_Józef Krajewski-Chałubowicz

Guest_Józef Krajewski-Chałubowicz
  • Goście

Napisano 12 listopad 2020 - 15:23

Usługa jest bezpłatna. Dodatkowe opłaty możesz ponieść, tylko w przypadku realizacji tej usługi przez pełnomocnika.

#13 Guest_Józef Krajewski-Chałubowicz

• Goście

Napisano 12 listopad 2020 - 15:23

Usługa jest bezpłatna. Dodatkowe opłaty możesz ponieść, tylko w przypadku realizacji tej usługi przez pełnomocnika.

#14 Guest_Józef Krajewski-Chałubowicz

• Goście

Napisano 12 listopad 2020 - 15:24

#15 Guest_Józef Krajewski-Chałubowicz

• Goście

Napisano 12 listopad 2020 - 15:24

#16 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2021 - 21:11

Przy przeniesieniu grobu warto pomyśleć o zmianie nagrobka na bardziej wykwintny. Fantastyczne i ponadczasowe, ale eleganckie i gustowne pomniki z najlepszych kamieni oferuje Zakład kamieniarski Damascus. Polecam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych