Skocz do zawartości

Kursy i szkolenia ?

wróć do serwisu Moja Firma 27 odpowiedzi w tym temacie

#21 gorskibart7

gorskibart7

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 31 maj 2019 - 07:02

Najtrudniej jest jeżeli nie wiecie jeszcze co chcecie w życiu robić i nie macie pracy, z którą chcecie wiązać przyszłość. Wtedy bedziecie musieli zastanowić się nad sobą. Jeśli działacie w sektorze handlu to powinien was zainteresować artykuł oraz szkolenia dla handlowców proponowane przez https://www.ark-dora...udnym-klientem/ Dowiecie się tu jakie są techniki radzenia sobie z trudnym klientami. Firma proponuje także inne szkolenia biznesowe.

#22 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 21 czerwiec 2019 - 06:58

Szukam profesjonalnych kursów robienia paznokci....

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#23 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 21 czerwiec 2019 - 08:14

Polecam szkolenia prowadzone przez Natalię Larinę w Krakowie:

https://natalialarina.pl

Bardzo wiele nauczyłam się w trakcie kursu stylizacji paznokci, zawsze chciałam mieć piękne pazurki, a teraz nie tylko mam jej sama ale też dorabiam sobie robią pazurki znajomym - dodam, że wcześniej uczyłam się robić na kursach na youtubie jednak żaden kurs nie jest w stanie przekazać tyle wiedzy ile zyskuje się na szkoleniu stacjonarnym.

No i można się dowiedzieć bardzo wiele na temat bezpieczenstwa i sterylizacji. 

#24 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 301 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 13:03

Zależy jakie kursy nas interesują. Na https://www.vebo.pl/ dostępne są kursy online. Jeśli takowe rozważamy, to są dostępne np. z obsługi programów biurowych czy zakupów na AliiExpress, bo jak się okazuje kupowanie też wymaga wiedzy i umiejętności by zdobyć fajną oferte cenową. 

#25 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 310 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 13:18

Takie kursy są w porządku, ale niestety nie zawsze.

#26 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 393 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 11:12

Wszystko zależy na jakie stanowisko chcemy aplikować i czego mogą tam od Ciebie wymagać, jeżeli chodzi o mnie to byłem nie tak dawno na szkoleniu z Pakietu Microsoft w Firmie Informatycznej Szansa. Chciałbym zostać Menadżerem a wiem, że do tego duże umiejętności w tych programach są potrzebne. Bardzo dobrze prowadzone szkolenie, konkretnie fachowcy którzy zwracają uwagę na nasze indywidualne potrzeby oraz problemy, a na koniec oczywiście dostałem od nich certyfikat Microsoft. 

#27 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 26 czerwiec 2019 - 11:45

Szkolenia i kursy zawsze warto odbywać, zwłaszcza takie, które są powiązane w jakiś sposób z naszą branżą. My zdobywamy nowe umiejętności i doświadczenie, a pracodawca ma o nas lepsze zdanie.

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#28 hepina

hepina

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 07 lipiec 2019 - 10:19

Teraz jest mega wielka oferta z tymi szkoleniami i kursami. :P Bez studiów można teraz wykonywać wiele zawodów, bo wystarczy pójść na odpowiedni kurs. Na przykła kurs instruktor pływania mozna zrobić, chyba nawet w ciągu miesiąca. ::P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych