Skocz do zawartości

Kursy i szkolenia ?

wróć do serwisu Moja Firma 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_HelaHelena

Guest_HelaHelena
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 10:39

Cześć, dostałam niedawno staż w biurze nieruchomości. Muszę przyznać ze bardzo podoba mi się ta praca, ale.... Mam problem z obsługą klientów. Nie potrafię jeszcze z nimi dobrze rozmawiać, co tworzy pewnego rodzaju barierę, motam się, czerwienię, nie wygląda to za dobrze. Dletego zastanawiam się nad zrobieniem jakiegoś kursu. Nie wiem, może sztuka wystąpień publicznych Marcina Mańki? Może trochę by mnie to otworzyło i pomogło budować długofalowe relacje z klientami. Co myślicie? Zależy mi na tej pracy

#2 Guest_Ewelina

Guest_Ewelina
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 10:52

Myślę ze takie szkolenie pomoże ci przełamać barierę i otworzyć się na klienta. Nie możesz się załamywać i chować, musisz działać. Z tego co wiem Mańka często organizuje różne kursy w Warszawie. Zadzwoń, zapytaj bo u źródła dowiesz się najwięcej

#3 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 11:05

Też miałem ten problem, od podstawówki. Zawsze bałem się powiedzieć wierszyk na apelu albo odpowiadać przy tablicy, także doskonale cię rozumiem. Marcin jest przede wszystkim psychologiem z długoletnim doświadczeniem i wie jak podejść do takich osób jak my. Ja po jego szkoleniu miałem obrót o 180 stopni. Wiele rzeczy musiałem na spokojnie przetrawić, ale też zrozumiałem że ze słabościami trzeba walczyć. Szkolenie więc bardzo mi pomogło, a owocem i największą dla mnie nagrodą był awans w pracy

#4 Guest_AdamMałek

Guest_AdamMałek
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 17:40

A możecie podać jakieś namiary na aktualne szkolenia Mańki? Słyszałem już od kilku osób że fajnie prowadzi wykłady i ma spore doświadczenie. Też się zastanawiam nad szkoleniem, ale to pewnie po nowym roku.

#5 Guest_pawlina

Guest_pawlina
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 18:27

Aktualne szkolenia na pewno znajdziesz na stronie Marcina: manka-academy. Sama szukałam aktualnych szkoleń właśnie tam. Szkoda tylko że zawsze szkolenia organizowane są w Warszawie (z podkarpacia to jednak 5-6h jazdy) bo z chęcią poszłabym na jeszcze jedno szkolenie. Mega sprawa!

#6 Guest_Sebek

Guest_Sebek
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 13:49

Jak macie daleko na szkolenia to zawsze jest też blog, którego prowadzi Marcin Mańka, sporo dobrych artykułów o komunikacji, rozwoju i nie tylko.

#7 Guest_karolina12

Guest_karolina12
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 18:43

Widzę, że Pan Marcin też przygotowuje ofertę szkoleń online także osoby z dość daleka zawsze mogą skorzystać z tej formy szkoleń. 

#8 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 23:19

Szkolenia to naprawdę ważna sprawa! Szczególnie w firmach zajmujących się doradztwem prawnym i podatkowym. A sama w takowym miejscu pracuję :) U nas bardzo ważne są szkolenia compliance oraz szkolenia antykorupcyjne, które są dostępne w ofercie https://akademialtca.pl/. My najczęściej wybieramy szkolenia zamknięte :)

#9 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 426 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 14:02

Same kursy i szkolenia to nie wszystko. Warto również posłuchać opinii największych graczy na rynku nieruchomości lub ekspertów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. To wszystko możesz znaleźć na konferencjach organizowanych przez firmę biznesowi.pl Sama co jakiś czas wybieram się na ich konferencję, ponieważ przekazywane tam informacje, są bardzo rzeczowe i mają odzwierciedlenie na Polskim rynku. Ostatnio np. miałam okazję być na tej - https://www.biznesow...rowce-w-polsce/ i mimo że jeszcze nie działam w sektorze biurowców, to wiem, że otrzymałam kilka kluczowych informacji, które pomogą mi przy ewentualnym starcie. 

#10 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 782 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 07:44

Szkolenia czy też kusy powinny być dostosowane do potrzeb i po prostu przydatne w pracy, bo inaczej to nie ma sensu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych