Skocz do zawartości

Korekta wynagrodzenia

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_.belka35

Guest_.belka35
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 18:07

Mam pytanie mamy pracownika który otrzymuje prócz angazu dodatek funkcyjny. Od 15.10 przebywał w szpitalu. Zwolnienie wpłynęło 7.11 za czas absencji był kod 151. Bagaż został pomniejszony natomiast dodatek nie i został wyplacony w pełnej wysokości. A powinien bo jest tak w regulaminie. Niestety okazało się to teraz robiąc korektę wychodzą w mc bieżącym składki ZUS na minus .Przy czym 2 dni jest wybór chorobowego A reszta zasiłek. Pracownik ciągle choruje zwolnienie ma do 31.01.2019

#2 Guest_.belka35

Guest_.belka35
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 18:08

Mam pytanie mamy pracownika który otrzymuje prócz angazu dodatek funkcyjny. Od 15.10 przebywał w szpitalu. Zwolnienie wpłynęło 7.11 za czas absencji był kod 151. Angaż został pomniejszony natomiast dodatek nie i został wyplacony w pełnej wysokości. A powinien bo jest tak w regulaminie. Niestety okazało się to teraz robiąc korektę wychodzą w mc bieżącym składki ZUS na minus .Przy czym 2 dni jest wybór chorobowego A reszta zasiłek. Pracownik ciągle choruje zwolnienie ma do 31.01.2019

#3 Guest_Galeria

Guest_Galeria
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 18:41

Jak ty piszesz?!
Poczytaj sobie, popraw błędy, zadaj pytanie bo nie wiem o co pytasz.
"Oprócz angażu dodatek funkcyjny" co to kurna za brak profesjonalizmu! A funkcyjny to nie angaż? Nawet poprawnie nazwać nie potrafisz

#4 Guest_Galeria

Guest_Galeria
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 18:43

"wybór chorobowego" coś bełkoczesz nawet nie wiem co to jest

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 18:47

Takie kmiotki zajmują się ludzkimi płacami? SZOK

#6 Guest_Toni

Guest_Toni