Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drobne prezenty dla pracowników na święta

wróć do serwisu Moja Firma 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 23 listopad 2018 - 13:17

Co proponujecie? 

#2 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 08:23

A ile macie pieniędzy do przeznaczenia na takie prezenty ? Napisz jakie firma ma fundusze, to o wiele łatwiej bedzie doradzic co by tutaj można było pracownikom sprezentowac. Mogą byc to
świąteczne kubeczeki
długopisy
ewentualnie koszulki z jakimś fajnym światecznym wzorem
Na stronie Megakoszulek jest bardzo bogaty wybor takich prezentów. Polecam się rozejrzeć. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#3 RobertPrezentmarzen

RobertPrezentmarzen

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 14:57

Co proponujecie? 

https://emotivo.pl/dla-firm-5/

Odezwij się do mnie - chętnie pomogę :)

Robert Michałek

B2B Manager

Prezent marzeń

Mobile: 570 310 310

#4 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 358 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 11:17

Ja prowadzę gabinet dentystyczny i w tym roku postawiłam na prezentu z humorem. Dla moich współpracowników zamówiłam plannery na rok 2019. torby z śmiesznym nadrukiem i takie bryloki na klucze https://www.drcichob...tegoria/gadzety. Przecież nikt nie powiedział, że prezenty muszą być poważne. 

#5 meaa

meaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 15:16

ja tam i tak myślę, że nic tak nie cieszy jak premia świąteczna :P ale żeby nie było, dajemy też pracownikom kalendarze co roku. Już w zeszłym tygodniu zamówiłam na http://www.copypoint.pl/, oczywiście takie z naszym logo. Żeby być przy pracowniku cały rok ;)

#6 Guest_Orczyca

Guest_Orczyca
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 12:20

U mnie akurat dział pr szykuje się do tego dużo wcześniej za sprawą targów remadays na które zawsze jeżdżą w lutym. Tam przy okazji tych wszystkich spotkań z poligrafiami, specami od social mediów i innymi specami, znajdują nowe pomysły na małe podarunki dla nas, klientów i kontrahentów. Każdego roku jest to niespodzianka i nikt nie puścił pary z ust do tej pory więc w tym roku znowu czeka nas niewiadoma.

#7 kamilm11

kamilm11

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 25 grudzień 2018 - 11:59

no ja też myślę ze premia najbardziej cieszy :P ale fajnym pomyslem są też karty podarunkowe - zmniejszają ryzyko na nieudany prezent. A jesli mają być naprawdę drobne, to może powerbanki 

części zamienne do samochodów

#8 Guest_Kalix25

Guest_Kalix25
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 13:47

Poza premią, postanowiliśmy w firmie zrobić miłe upominki w postaci koszulek z nadrukiem firmowym. Wszyscy byli zadowoleni, a wykonane przez a3extra nadruki wyszły naprawdę świetnie.

#9 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 705 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 09:15

Moim zdaniem fajne są karty podarunkowe do dużych, markowych sklepów z ciuchami Moim zdaniem to dobry wybór

#10 wazer

wazer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 09:59

Nie wiem czy taka karta podarunkkowa jest dobrym prezentem. Nie wiadomo jaki gust maja klienci. Oraz nie wiadomo czy mają czas na chodzenie po sklepach. Proponowałbym zaplanować jakies promocje czy upusty w firmie. Jesli chciałbyś aby było to coś bardziej materialnego to są firmy, które sa w stanie przygotować ekskluzywne kosze prezentowe, Nobilia zajmuje się tworzeniem takich koszy prezentowych:

https://www.nobilia....robne-upominki/

Na stronie maja wiele wersji w róznych grupach cenowych tak wiec można dobrac coś najlepszego dla swoich pracowników. 

Firma ma szybka realizację podarunków bo potrzebuje jedynie 3 dni. 

#11 paula91

paula91

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 11:23

Często najlepszym prezentem będą jakieś bony do sklepu. Wtedy każdy może je wydać według własnego gustu i zapotrzebowań na co tylko chce. 

#12 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 481 postów

Napisano 18 grudzień 2019 - 13:45

Wiesz co , to zależy od tego co lubi dana osoba, ja osobiście ostatnio dostałem bon na zakupy w media expert i sobie mogłem zakupić nowy telefon co dla mnie akurat było super sprawą. Ostatnio musiałam mojej chrześnicy kupić prezent, a że ona lubi bardzo zbierać naklejki to zdecydowałem się na zakup https://naklejkon.pl/ , ponieważ mają tam duży bardzo wybór naklejek, super jakość wykonania i bardzo szybki czas realizacji zlecenia, a mała była bardzo zadowolonna

#13 Koloo2

Koloo2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 23 grudzień 2019 - 11:58

Może jakieś gadżety reklamowe? Albo po prostu słodycze?

Attitude is a little thing that makes a big difference.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych