Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

W jakim stylu macie urządzony salon

70 odpowiedzi w tym temacie

#41 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 06 lipiec 2020 - 10:09

Chciałabym zrobić remont i zrobić salon na taki w stylu boho, ale musiałabym prawie wszystko wymienić xdd

#42 Guest_Berqa

Guest_Berqa
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2020 - 06:02

Ja mam taki prosty, domowy rodzinny salon z kominkiem, jest dużo kwiatów, książek, zdjęć. Jedynym wyjątkiem i czymś innym, nowoczesnym są plisy Nafi zamiast firan – nie lubię zasłon i firan, bo co chwilę trzeba prac, zmieniać, wieszać itd.

#43 Magda.Olech

Magda.Olech

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 27 lipiec 2020 - 09:50

My wybraliśmy narożnik w nowoczesnym stylu, metalowe nóżki i regulowane podłokietniki. Wszystko doskonale współgra z naszym salonem, gdzie dominuje metal i cegła. 

#44 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 999 postów

Napisano 03 sierpień 2020 - 08:24

Swietnie wyglądają takie narożniki! Ja chcę kanapę na metalowym stelażu.

#45 Guest_Zebik

Guest_Zebik
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2020 - 20:45

ja mam raczej nowoczesny, ale pomieszanie z poplątaniem – dużo dodatków, kolorów, różnych materiałów, jest ciekawie. A robotę robi klinkier na części ścian – u mnie Vandersanden.

#46 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2020 - 11:55

Mój salon w stylu modernistycznym zaprojektowało Studio Aranżacji. Polecam to studio ich projekty łączą estetykę wykonania z praktycznymi rozwiązaniami ułatwiającymi użytkowanie wnętrza.

#47 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 231 postów

Napisano 30 wrzesień 2020 - 06:47

Typowo nowoczesny:) Biel, grafit, też przewija się u mnie drewno. Takie kolory lubią minimalizm, ale o dodatkach dekoracyjnych nie zapomniałam. Znalazłam tak na stronie https://goliathome.pl/ fajne miejsce hurtownie gdzie można znaleźć spory wybór artykułów dekoracyjnych. Mają tu też stroiki, dekoracje świąteczne.

#48 Fera

Fera

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 30 wrzesień 2020 - 08:06

Ja mam dom urządzony w stylu glamour. Bardzo podobają mi się szklane stoły, dużo luster, obrazy i teraz jeszcze na https://www.emako.pl...egary-1212.htmldokupiłam zegar na ścianę, bo chciałam jakoś oryginalne ozdobić swoją ścianę w salonie. Jakoś tak łyso mi się wydawało, że jest. Teraz jest idealnie. zegar skupia na sobie uwagę i przy tym jest praktyczny. Ja się wiecznie spieszę więc dla mnie idealnie, bo wiem która jest godzina i ile mam czasu na odpoczynek :D

#49 gerber

gerber

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 04 październik 2020 - 00:26

Ja mam w takim stylu loftowym, nowoczesnym ;) Bardzo lubię duńską markę Nordal. Mam od nich i meble i dodatki. Wszystko wykonane perfekt, jakość najwyższa klasa. Do tego bardzo designerskie, można nawet powiedzieć, że wyjątkowe, nie to co meble z ikei ;)

#50 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 999 postów

Napisano 05 październik 2020 - 10:37

U mnie jest minimalistycznie. Szaleję jedynie z roślinami.

#51 emi83

emi83

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 październik 2020 - 09:18

My z mężem długo zastanawialiśmy się w jakim stylu i w jakich kolorach urządzić nasz salon. Mieliśmy nieco odmienne zdanie. Szukaliśmy inspiracji na stronie Fabryka Projektów https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog  i znaleźliśmy porozumienie. Mamy można powiedzieć nieco nowoczesny salon. Nieco bo nie jest taki typowy nowoczesny, zimny i surowy. Ale postawiliśmy na szarość,biel przełamane kolorami, które wymieniam jak mi się znudzą i salon ma nowe oblicze. Poza tym lekkie, proste meble z prostymi frontami i uzupełniliśmy dodatkami , które nieco wniosły ciepła.

#52 kasztanki121

kasztanki121

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 październik 2020 - 08:55

Uwielbiam styl skandynawski :) Jest taki estetyczny i minimalistyczny :) Długo szukałam odpowiedniej sofy, która idealnie oddałaby ducha tego stylu i znalazłam ją u Puszmana :) Wybrałam model Juliett - ta sofa doskonale podkreśliła wygląd mojego salonu :)

#53 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 15 październik 2020 - 13:44

Vintage <3 ale nie ukrywam, że kompletowanie mebli zajęło mi sporo czasu... hah

#54 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów

Napisano 19 październik 2020 - 08:41

Mój salon starałam się urządzać w stylu Hampton :) Bardzo intryguje mnie ten styl więc postanowiłam spróbować :D Inspiracje czerpałam z internetu - i jak zwykle się nie zawiodłam! Jest tam tego mnóstwo!

#55 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 563 postów

Napisano 21 październik 2020 - 06:11

Bardzo podoba mi się styl skandynawski i właśnie zastanawiam się nad odpowiednim rozwiązaniem dla swojego domu. Myślę, że bardzo fajne propozycje można znaleźć sobie w internecie. Ja akurat trafiłam na wiele ciekawych informacji. Moim ulubionym artykułem jest https://active-fashi...i-w-twoim-domu/. Można z niego poznać wiele informacji dotyczących stylu skandynawskiego. Taki styl ma to do siebie, że jest bardzo uniwersalny, komfortowy, prosty i wielofunkcyjny. Powinniście być zadowoleni.

#56 Guest_Anko

Guest_Anko
  • Goście

Napisano 03 listopad 2020 - 20:43

ja mam we własnym stylu :) tak, żeby mnie się podobało :) dlatego rządzi u nas cegła, szczególnie klinkier – polecam King Klinker na aranżacje pomieszczeń, nie tylko salonu

#57 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 999 postów

Napisano 04 listopad 2020 - 10:48

A twój własny styl, to jaki? Bo pewnie czymś konkretnym się inspirowałaś.

#58 Guest_Dagmara

Guest_Dagmara
  • Goście

Napisano 29 listopad 2020 - 21:27

Ja mam salon urządzony w nowoczesnym stylu. Aranżację wykonało Studio Pivonia. Polecam to studio, ich projekty są wspaniałe.

#59 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 285 postów

Napisano 30 listopad 2020 - 13:46

Rustykalnym :) jestem fanem tego stylu

#60 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 285 postów

Napisano 02 grudzień 2020 - 08:07

Boho/rustykalny na razie tylko salon, ale marzy mi się jeszcze kuchnia w tym stylu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych