Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

W jakim stylu macie urządzony salon

70 odpowiedzi w tym temacie

#21 ubros

ubros

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 09:16

Wpis na blogu Wnętrza dla Ciebie zainspirował mnie do stworzenia eleganckiego salonu z bielą i granatem na ścianie :) 

#22 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 285 postów

Napisano 29 listopad 2019 - 14:14

W stylu industrialnym, uwielbiam takie wnętrza <3

#23 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 17 styczeń 2020 - 11:54

Do niedawna jeszcze bardzo popularne były meblościanki, ze swojej strony polecam jednak zastanowić sie nad meblami wolnostojącymi. Moim zdaniem wygladają lepiej Poza tym jeśli odpowiednio rozplanujemy pomieszczenie, takie meble moga byc praktyczne oraz wygodne. 

Z nowocześniejszych serii mebli salonowych podobają mi się te https://mebel4u.pl/d...r-wysoki-polysk -nie ma się co bać mebli w połysku. Z własnego doświadczenia mogę napisać, ze meble w połysku są znacznie łatwiejsze do utrzymania w dobrym stanie niż meble w macie Biały połysk szybko się czyści i nie widac na nim palców. 

DIJON_Milieu_LB_48502_SB_48504_KM_48506_

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#24 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 999 postów

Napisano 17 styczeń 2020 - 14:05

Świetna ta anrażacja! Nowoczesna i przytulna jednocześnie.

#25 Guest_Wandi

Guest_Wandi
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 07:58

Ja mam salon w stylu black&white, raczej nowocześnie urządzony, mieszam zwykłą białą ścianę z czarną płytką klinkierową Feldhaus, do tego białe i czarne meble, czarne dywaniki, dużo kwiatów… Lubię w nim przebywać ;))

#26 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 999 postów

Napisano 29 styczeń 2020 - 10:45

Nie zdecydowałabym się na taką kolorystykę. Trochę to zbyt kontrastowe połącznie.

#27 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 14 kwiecień 2020 - 12:57

Nie polecam rezygnowania w domu ze stolu. Sam przez jakiś czas nie miałem stołu w mieszkaniu, w zeszłym roku przeprowadziłem się do domu i jednak chcę ten stól kupić. Kiedyś nie doceniałem jego znaczenia, potem jednak zacząłem bywać u znajomych, którzy mają wiekszy stół oraz rozwiazanie takie jest wygodne. Do codziennych posiłków jak równiez na imprezy raz na jakiś czas. Przy większym stole zmieści się w koncu każdy.

Jeśli szukacie oryginalnych form, polecam przejrzeć sobie stoły w katalogu Stolvero;

https://stolvero.com/

Firma stawia na jakość tak wiec w ofercie mozna znaleźć miedzy innymi stoły z prawdziwego drewna.  Lubię nowoczesne propozycje jak tutaj:

nowoczesny-drewniany-stol-iris.jpg

#28 Bianca

Bianca

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 kwiecień 2020 - 12:20

Mi wnętrz projektował architekt i na ścianach w salonie mam piękne deski drewniane bardzo polecam :)

#29 intelin.pl

intelin.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 kwiecień 2020 - 20:39

Aby zmienić styl mieszkania, nie trzeba mocno nadszarpywać swojego budżetu. Wystarczy zmienić oświetlenie. Dobrze dobrane lampy potrafią zmienić charakter całego pomieszczenia. Np. gdy mamy duży salon połączony z kuchnią i jadalnią wystarczy rozdzielić strefy za pomocą oświetlenia. W kuchni zawieśmy spoty, lub lampy sufitowe regulowane. W jadalni powieśmy nad stołem zwisające lampy wiszące, a w salonie polecam zamontować przy sofie, narożniku lampy stojące lub kinkiety, lampy ścienne regulowane! W dzisiejszych czasach, możemy zakupić wiele rodzajów lamp w tym samym stylu, a co za tym idzie stworzyć ciekawą kompozycję i odnowić nasze wnętrze w totalnie nowy wygląd! 

Internetowy sklep z oświetleniem z ofertą ponad kilku tysięcy lamp w różnych stylach. Zapraszamy www.intelin.pl

#30 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 999 postów

Napisano 24 kwiecień 2020 - 06:36

U mnie panuje styl skandynawski. Ale chciałabym go trochę przełamać industrialnymi meblami.

#31 Rafson

Rafson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 24 kwiecień 2020 - 08:26

U mnie króluje styl nowoczesny.i czarno-biała stylistyka. Do tego teraz planuje dorzucić do tego trochę nowoczesnego oświetlenia i będzie już idealnie =) Kupuje w sklepie żarówka LED

#32 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 999 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 08:14

U mnie jest przede wszystkim minimalizm. Nie lbuię zagraconych pomieszczeń.

#33 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 09 maj 2020 - 09:08

Urządziłam salon w stylu skandynawskim, lubię jasne kolory i prostotę. Mam białe meble i biała sofę z gala collezione dodatki typy dywan czy zasłony są w kolorze pudrowego różu. Salon jest bardzo przytulny, to miejsce w domu, w którym najczęściej spędzam czas. 

#34 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 285 postów

Napisano 14 maj 2020 - 07:52

U nas króluje industrialny - uwielbiam takie wnętrza :)

#35 MilenaM

MilenaM

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 28 maj 2020 - 08:35

Ja salon urządziłam dosyć nowocześnie, najwięcej tak naprawdę dały mi dodatki; bardzo dużo uroku dodała mi zasłona w liscie. Dopóki nie zaczęłam urządzać mieszkania, to nie zdawałam sobie sprawy jak wiele mogą zmienić dodatki, możesz zerknąć sobie na https://estadi.pl/, ja zasłony, jak i wiele innych dodatków kupowałam właśnie tutaj, można znaleźć prawdziwe perełki :)

#36 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 933 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 czerwiec 2020 - 12:01

A co sądzicie o tego typu meblach wypoczynkowych - https://www.vero.pl/ ? Moim zdaniem oferują bardzo ładne i stylowe meble, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnym salonie. 

#37 filipka

filipka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 01 czerwiec 2020 - 14:13

Urządziłam salon w stylu skandynawskim, lubię jasne kolory i prostotę.  Salon jest bardzo przytulny, to miejsce w domu, w którym najczęściej spędzam czas

To tak jak u mnie :) Widać, że mamy podobny gust! U mnie królują szarości, beże, ale także biel. Takie mam meble, chociaż dodatki również wolę 

w stonowanych kolorach :) Mój salon wygląda podobnie jak na zdjęciu - króluje w nim szara kanapa Nordal - niesamowicie wygodna, a przy tym z naturalnych materiałów, co dla mnie jest dodatkowym atutem. Do tego z tej samej firmy poduszki dekoracyjne, donice na nóżkach (są mega!) i mam mój mały raj <3 

10760-male-7.jpg

#38 alehandro

alehandro

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 czerwiec 2020 - 16:48

Salon i sypialnie polecam w stylu glamour. Markowe meble glamour są bardzo drogie, ale jesli się ma pomysł mozna zlecić projekt ambitnemu stolarzowi lub tapicerowi.

#39 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 625 postów

Napisano 30 czerwiec 2020 - 22:35

A jak będziecie szukali wyjątkowych mebli do różnych pomieszczeń w swoim domu to na pewno warto zwrócić uwagę na Edinos.pl który jak najbardziej mogę Wam polecić ze względu na ogromny wybór również propozycji w wydaniu nowoczesnym, jak i bardziej klasycznym. A do tego dobre ceny i wiele znaczących promocji. Można z ich pomocą stworzyć wyjątkowe wnętrze i do tego mieszcząc się w budżecie. 

#40 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 999 postów

Napisano 03 lipiec 2020 - 08:11

Ja myślę nad kilkoma industrialnymi dodatkami. Taki styl bardzo mi się podoba.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych