Skocz do zawartości

Zdjęcie

Niskie odszkodowanie

wróć do serwisu Księgowość 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 violence

violence

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 18:03

Witajcie 

Szukam firmy zajmującej się dopłatami do odszkodowań. Potrzebuję pomocy osoby specjalizującej się w wycenie szkód i dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Póki co trafiłem na tą: https://automobilis....odowania-oc-ac/ Moglibyście coś jeszcze polecić? Z góry dzięki.

#2 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 11:18

Zgłoś się do prawnika, jeżeli uważasz, że kwota jest za niska, można napisać też odwołanie

#3 Ela Mikołajczak

Ela Mikołajczak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 13:25

Prawnik (uczciwy oczywiscie) to najlepsze rozwiązanie, bo jak sami nimi nie jesteśmy to nie mamy pojęcia o tych wszystkich kruczkach.... Ja jakiś czas temu w sumie pierwszy raz potrzebowałam takiej pomocy i mogę z ręką na sercu polecić pana Łukasza Kaźmierczaka z Bydgoszczy- zajmuje sie odszkodowaniami w Polsce i w UK już od wielu lat i naprawdę pomaga z dobrego serca, a nie z chciwości :P Polecam

#4 Watik87

Watik87

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 05:46

Ja bym Ci polecił ofertę JW Group z Warszawy, ich oferta dopłat jest tutaj dostępna: https://odkupodszkod...odszkodowan-oc/ - bardzo sprawnie odpowiadają na zapytania więc warto pisać. Znajomy dostał bardzo ciekawą ofertę dopłaty i uzyskał znacznie wyższe odszkodowanie.

#5 Take Care

Take Care

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 12 grudzień 2018 - 15:20

jeśli masz ochotę przyślij kosztorys, analiza darmowa

otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? zgłoś się po dopłatę do szkody 

#6 Victoriaa

Victoriaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 16:56

Wydaje mi się, że pomocne mogą być dla Ciebie porady prawne online lub porady prawne, które znajdziesz w artykułach pisanych przez znawców na blogach. Zaczerpnij wiedzy tam. 

#7 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 05 kwiecień 2019 - 10:27

Jeśli chodzi o odszkodowania to tylko i wyłącznie https://www.eventum.com.pl/ - najlepsi specjaliści

#8 agenteucopl

agenteucopl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 13:34

Polecam swoje usługi agenteuco.pl . Na stronie znajdziecie zakres pomocy, jaką niesiemy poszkodowanym i kontakt do naszego biura. Pozdrawiam.

#9 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 946 postów

Napisano 10 wrzesień 2019 - 10:58

Jak dla mnie pic na wodę. Płacisz komuś, by ktoś uzyskał wyższe odszkodowanie, co w sumie nadwyżka pokryje koszt usługi. Brawo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych