Skocz do zawartości

Zdjęcie

Od 1 stycznia 2019 r. wynagrodzenie pracownika na rachunek bankowy

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102656 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 12:11

Ustawa z dnia 10 stycznia 2018 r. o zmianie niektórych ustaw w związku ze skróceniem okresu przechowywania akt pracowniczych oraz ich elektronizacją (Dz.U. z 2018 r., poz. 357) z dniem 1 stycznia 2019 r. wprowadza zmiany m.in. w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2018 r., poz. 108) dotyczące zasad wypłaty wynagrodzenia pracownikom.

Powrót do artykułu: Od 1 stycznia 2019 r. wynagrodzenie pracownika na rachunek bankowy

#2 Guest_zainteresowana

Guest_zainteresowana
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 12:11

Po co w takim razie składanie wniosku o gotówkową wypłatę wynagrodzenia jak pracodawca i tak musi wypłacić wynagrodzenie gotówką mimo, że się takiego wniosku nie złoży

#3 Guest_Gość1

Guest_Gość1
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 07:58

Gdybyś czytał uważnie byś nie pisał takich bzdur

#4 Guest_bogna

Guest_bogna
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 10:55

Głupota jakich mało,teraz dobra zmiana nam mowi jak wynagrodzenie wyplacać będą.Każdy chce jak chce i juz,nikt nie zmusi mnie do załozenia konta.Kto bedzie oplacał rk?,dobra zmiana

#5 Guest_Marc

Guest_Marc
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 09:46

Głupota jakich mało,teraz dobra zmiana nam mowi jak wynagrodzenie wyplacać będą.Każdy chce jak chce i juz,nikt nie zmusi mnie do załozenia konta.Kto bedzie oplacał rk?,dobra zmiana

teraz bank ma obowiązek informowania klienta o możliwości darmowego zakładania i prowadzenia konta, jest to konto "biedniejsze" z ograniczoną ilością operacji, ale coś za coś - jest zupełnie darmowe.

#6 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 09:25

teraz bank ma obowiązek informowania klienta o możliwości darmowego zakładania i prowadzenia konta, jest to konto "biedniejsze" z ograniczoną ilością operacji, ale coś za coś - jest zupełnie darmowe.

Nie wydaje ci się, że banki obracające pieniędzmi milionów ludzi na świecie powinny znieść wszystkie dotatkowe opłaty i prowizje...? Chciwość ludzka nie zna granic

#7 Guest_dewr

Guest_dewr
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 09:39

No i bardzo dobrze. Z jakiej racji ktoś ma decydować o moich pieniądzach? Dlaczego ja mam płacić jeszcze jakieś prowizje i opłaty na rzecz banku, tylko dlatego, że tam pieniądze moje wpływają..? To banki powinny płacić ludziom, za to, że pieniądze wpływają, i przez to bank może pomnażać te pieniądze , poprzez udzielanie kredytów na odsetki. Dodatkowe opłaty i prowizje to jest dla mnie zwykły characz ze strony banków - za to, że jestem ich klientem. Jestem bardzo oburzony na takie praktyki ze strony banków  i nie rysuje ich to w jasnym świetle. 

#8 Guest_hs

Guest_hs
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 09:33

Banki blokują klientom możliwość wypłaty pieniędzy, jeżeli dowód osobisty utracił ważność. Czas chyba wrócić do pobierania gotówki w kasie firmy ( u pracodawcy ) i zamknąć konto w banku. W końcu milionów nie zarabiam, nie mam się czego obawiać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych