Kategorie
Skocz do zawartości

prezenty

diak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

• 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem, dla osoby zdecydowanej, która działa jest pragmatyczna na pewno przypadnie do gustu ubranie! To fajny prezent, który zawsze robi dobre wrażenie. Znają rozmiar, można szaleć i wymyślać :D W sklepie internetowym merg.pl mamy wybór ubrań naprawdę bardzo szeroki i niezwykły, który pozwala przebierać i wybierać. Dlatego polecam zapoznać się z nim. Poglądowo, podrzucam fajną kieckę w panterkę, tak na letni czas:

[/url]"}" style="font-size: 10pt; font-family: Arial;">10494215063983558154.jpg

• 2 tygodnie później...

Na dobre prezenty jest sporo fajnych pomysłów, a jednym z nich jest oczywiście zegarek. Ja od siebie polecam https://www.crazytime.pl/ser-pol-2-Timex-Expedition.html czyli wszystko co związane z Timexem, bo ta marka jest mi bardzo znana i bliska. Posiadam kilka modeli i z każdego jestem bardzo zadowolony. Polecam sprawdzić :) 

Wybór prezentów to był kiedyś dla mnie koszmar, ale wszystko się zmieniło jak zajrzałam kiedyś na superwnetrze.pl. Jak dla mnie genialny sklep z bardzo zróżnicowanym asortymentem, chyba mają tam wszystko. W każdym razie teraz zakup prezentu to czysta przyjemność. tak jak teraz dla córki koleżanki na 5 urodziny. Weszłam i zamówiłam zestaw do robienia baniek mydlanych, tylko wiecie tych dużych. Wiem, że będzie sie z niego cieszyć, bo moje dzieciaki aby tylko zrobiło się ciepło to juz je puszczają.

• 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zasadnicze pytanie to dla kogo konkretnie prezent miałby być i z jakiej okazji. Zawsze łatwiej jak się tę osobę dobrze zna i się wie co lubi. Ostatnio na  https://4gift.pl/gadzety/na-impreze/alkoholowe-gryzwróciłam uwagę na tego rodzaju gry. Fajna nazwa dla przykładu alkochińczyk ;) , zobaczcie sobie. Różne tam gry są, według mnie mogą być oryginalnym pomysłem na prezent.

• 4 tygodnie później...

To prawda, inaczej trudno jest coś doradzić. Ja np mam za miesiąc urodziny mojej babci i to okrągłe i postanowiłam, że dość kupowania róznych bibelotów i takich tam pierdółek. W tym roku poszłam w całkiem inną stronę i postanowiłam, że sprezentuje babci wreszcie porządny fotel, w którym będzie mogła się wygodnie rozsiąść i odpocząć. Nic trudnego z wyborem, bo wiem, że podoba sięjej mój ze scandicsofa.pl ale pomyslałam aby wziąć jej jeszcze do niego identyczny podnóżek, który na pewno się jej przyda.Ale będzie miała niespodziankę.

Z tymi prezentami czy raczej ich wyborem zawsze jaest jakiś problem, a ja od zawsze go mam i na długo przed zaczynam poszukiwania. Tym razem było może i trochę krócej bo z racji, że wybierałam prezent na parapetówkę i to dla siostry maiłam nieco łatwiej. Wiadomo z takiej okazji wypada dać coś praktycznego, a ona sama w dodatku podsunęła mi pomysł. Tak swoją drogą to poszłam w tę samą stronę. Jednak w moim przypadku chodziło o pufę, którą siostra pokazała mi na slf24.pl. Przyznam, że miła co do niej rację, świetnie wygląda w przedpokoju przy komodzie.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...