Skocz do zawartości

Zdjęcie

rozwod z wlochem hazardzista

1 odpowiedź w tym temacie

#1 porzucona

porzucona

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 listopad 2018 - 18:49

witam chce konkretnej porady gdzie mam sie udac po pomoc.zostalam porzucona przez meza wlocha z dwojka dzieci,otoz przywiozl nas  do polski i zwial,miedzyczasie wysprzedawal caly nasz dorobek 20lat malzenstwa tj meble i cale wyposarzenie domu mieszkanie nie poniewaz wynajmowalismy nie mamy z nim zadnego kontaktu nie dzwoni nie odbiera telefonu ,nie wiemy nawet gdzie mieszka poniewaz sie ukrywa.chcialabym go zmusic aby zaczol placic na dzieci nie wiem gdzie mam sie zwrocic czy do sadu ,czy na policje wloska,nie wiem.no i oczywiscie z pracy tez go wywalili figuruje jako bezrobotny ,pracuje na czarno ,jak moge go zmusic do placenie na dzieci .nie stac mnie na adwokata poniewaz ledwo wiaze koniec z koncem sama z dwojka dzieci.,bardzo prosze o fachowa porade,chce zlozyc sprawe o seperacje i nie wiem czy moge tutaj w polsce czy konieczne bedzie moj wyjazd do wloch a tego bym nie chciala.

#2 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 06:17

Witam,

nt. m.in. uzależnienia od hazardu, ale w kościelnym procesie o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog:

rozwody-koscielne.eu

lub

uniewaznieniemalzenstwakoscielnego.blox.pl

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych