Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobra drukarnia - czyli jaka?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów

Napisano 16 listopad 2018 - 11:13

Czym kierujecie się wybierając drukarnię do współpracy? Niska cena jest dla was najważniejszym atutem, czy raczej stawiacie na jakość. 

#2 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 536 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 12:23

Wiesz to zależy jaki projekt jest na tapecie, jeżeli potrzebuje niewiarygodnej jakości, to zawracam uwagę na jakość, wtedy cena gra mniejszą rolę. 

#3 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 10:19

Dokładnie - zależy co chcesz drukować! Jeśli nie potrzebujesz super jakości, to cena, jeśli ma być super jakosć, np jakieś wizytówki premium złocone itp, to o niskiej cenie możesz zapomnieć...

#4 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów

Napisano 08 grudzień 2018 - 13:18

Drukarnie cyfrowe charakteryzują się lepszą jakością wydruków, czy może te offsetowe? Bo jak czytałem trochę o tym na necie, to zdania są podzielone. 

#5 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 14:30

Ja korzystam z usług drukarni Opax, wysoka jakość i solidne wykonanie, a do tego dobra cena

#6 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 536 postów

Napisano 15 grudzień 2018 - 13:08

Nie ma znaczenia jaki będzie rodzaj druku, tylko to jakimi maszynami, lepsza drukarka wydrukuje ładniej. To czy wybierasz drukarnię offsetową, czy cyfrową zależy od tego jaki masz nakład do druku.

#7 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów

Napisano 16 grudzień 2018 - 12:48

Trochę poczytałem i dowiedziałem się, że muszę wybrać drukarnię cyfrową - ponieważ praktycznie wszystkie wydruki będą niepowtarzalne. Teraz pozostaje tylko pytanie, jak prawidłowo wybrać  :o

#8 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 536 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 22:06

Tutaj trzeba akurat zwrócić uwagę na wiele czynników (to jakiej jakości druku potrzebujesz, czy zależy Ci na najniższej cenie itp). W moim przypadku kluczową rolę odgrywa jakość, zapewnia mi ją drukarnia z Olsztyna https://www.expresscyfra.pl/, ale przyznaje, że cenowo również wypadają praktycznie najlepiej w mieście. 

#9 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 30 grudzień 2018 - 13:00

To raczej kwestia tego jakie mają ceny. Wszystkie drukarnie korzystają przeważnie z tej samej technologii. Skup się tylko na cenie za konkretną ilość materiału.

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych