Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobra drukarnia - czyli jaka?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 16 listopad 2018 - 11:13

Czym kierujecie się wybierając drukarnię do współpracy? Niska cena jest dla was najważniejszym atutem, czy raczej stawiacie na jakość. 

#2 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 591 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 12:23

Wiesz to zależy jaki projekt jest na tapecie, jeżeli potrzebuje niewiarygodnej jakości, to zawracam uwagę na jakość, wtedy cena gra mniejszą rolę. 

#3 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 10:19

Dokładnie - zależy co chcesz drukować! Jeśli nie potrzebujesz super jakości, to cena, jeśli ma być super jakosć, np jakieś wizytówki premium złocone itp, to o niskiej cenie możesz zapomnieć...

#4 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 08 grudzień 2018 - 13:18

Drukarnie cyfrowe charakteryzują się lepszą jakością wydruków, czy może te offsetowe? Bo jak czytałem trochę o tym na necie, to zdania są podzielone. 

#5 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 14:30

Ja korzystam z usług drukarni Opax, wysoka jakość i solidne wykonanie, a do tego dobra cena

#6 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 591 postów

Napisano 15 grudzień 2018 - 13:08

Nie ma znaczenia jaki będzie rodzaj druku, tylko to jakimi maszynami, lepsza drukarka wydrukuje ładniej. To czy wybierasz drukarnię offsetową, czy cyfrową zależy od tego jaki masz nakład do druku.

#7 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 16 grudzień 2018 - 12:48

Trochę poczytałem i dowiedziałem się, że muszę wybrać drukarnię cyfrową - ponieważ praktycznie wszystkie wydruki będą niepowtarzalne. Teraz pozostaje tylko pytanie, jak prawidłowo wybrać  :o

#8 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 591 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 22:06

Tutaj trzeba akurat zwrócić uwagę na wiele czynników (to jakiej jakości druku potrzebujesz, czy zależy Ci na najniższej cenie itp). W moim przypadku kluczową rolę odgrywa jakość, zapewnia mi ją drukarnia z Olsztyna https://www.expresscyfra.pl/, ale przyznaje, że cenowo również wypadają praktycznie najlepiej w mieście. 

#9 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 234 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 30 grudzień 2018 - 13:00

To raczej kwestia tego jakie mają ceny. Wszystkie drukarnie korzystają przeważnie z tej samej technologii. Skup się tylko na cenie za konkretną ilość materiału.

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#10 cers45

cers45

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 marzec 2019 - 22:39

Polecam drukarki firmy Epson. Cena zakupu jest dużo większa niż w przypadku HP itp.. Jednak koszty korzystania z tego urządzenia są zdecydowanie niższe. Kiedy rozważy się zamontowanie systemu Ciss druguje się praktycznie za darmo  :)

meskie-sprawy.pl - prawdziwy męski blog

#11 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 05 kwiecień 2019 - 11:18

Moim zdaniem jest właśnie odwrotnie - drukarnia drukarni nierówna. Swego czasu bardzo często korzystałam z różnych drukarni i muszę powiedzieć, że różnice w jakości były zauważalne gołym okiem. Znalezienie takiej, która łączy w sobie atrakcyjne ceny, a przy tym wysoką jakość nadruków może więc trochę zająć. Oczywiście jakość może nie ma to znaczenia, gdy zamawia się jakieś wydruki na własny użytek, ale sprawa zupełnie inaczej wygląda, gdy zamawiamy produkty dla firmy (typu wizytówki, ulotki itp.). Nie wyobrażam sobie, by mogły być wykonane byle jak, tutaj jakość musi być pierwsza klasa. Jeżeli więc cenicie sobie wysoką jakość, atrakcyjne rabaty i szybki czas realizacji to zaglądnijcie do Diamond Druk https://www.diamond-druk.pl/. Mają tam olbrzymi wybór, więc na pewno znajdziecie tam wszystko, co wam potrzebne.

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 19:31

A czy ktoś z was zna drukarnię drukarniawik.pl? Jakie macie zdanie na ich temat?

#13 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 11:47

Mój mąż potrzebował do firmy koszulek z nadrukiem i innych materiałów drukowanych i szukał głównie w okolicach Poznania, gdyż lubi mieć tematy pod kontrolą. Znalazł a3extra i współpracujemy z nimi już od dłuższego czasu. Myślę, że warto rozmawiać, szukać jakości i krótkich terminów realizacji, ale przede wszystkim profesjonalizmu. 

#14 Guest_Klaudia

Guest_Klaudia
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 13:41

Ja także często korzystam z ofert drukarń internetowych, ostatnio zamawiałam w a3extra i jestem bardzo zadowolona. Koszulki z motywem przewodnim imprezy sprawdziły siędoskonale i zostaną fajną pamiątką, zwłąszcza, ze są trwałe i pięknie wyglądają

#15 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 363 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 20:10

Ta jest moim zdaniem dobra: 777ulotki.pl Sprawnie i szybko działają. Druk dobrej jakości, a ceny rozsądne. Ceny zresztą każdy może sobie sprawdzić od ręki, bo mają zamieszczony cennik, wszystko czytelnie rozpisane. 

#16 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 967 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 12:27

Na pewno jakość będzie się liczyć, bo z tym często jest problem. Kiedyś drukowaliśmy książkę, było całkiem tanio, ale co się namęczyliśmy! Kontakt z drukarnia utrudniony, coś im nie pasowało, a finalnie książka była tak źle zrobione, że strach było ją otwierać, żeby się nie rozleciała.

#17 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 17 lipiec 2019 - 16:13

tania w eksploatacji, bo tani zakup to drogie drukowanie.

#18 Menor

Menor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 lipiec 2019 - 10:10

Moim zdaniem drukarnie w większości świadczą usługi na podobnym poziomie.

#19 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 09:27

Niewątpliwie jakość powinna być głównym wyznacznikiem przy wyborze drukarnii. Na pewno o tą kwestię w żadnym stopniu nie musimy obawiać się w przypadku https://cocoprint.pl/ . Co więcej, w tym konkretnym przypadku mamy możliwość zamówienia nie tylko materiałów reklamowych, ale także ozdób do domu, w tym łącznie z nadrukami na plexi, czy też płótnie bądź nawet skórze ekologicznej. Dostępne w ofercie zaproszenia ślubne też robią niesamowite wrażenie:)

invitation-4.jpg

#20 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 510 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 07:27

Jeśli zależy Wam na dobrej jakości wydrukach, polecam Fingerprint Najle0psza drukarnia z jaką miałam do czynienia, bardzo sympatyczna i pomocna obsluga. Nie ma dla nich rzeczy nie możliwych o czym sama przekonałam się niejednokrotnie na własnej skórze :)

Plus na pewno za to, ze drukarnia ma własne profesjonalne studio graficzne, tak więc jesli nie macie projektu wizytowki czy ulotki to nie ma problemu bo mogą zaprojektować:

https://www.fingerprint.pl

Tutaj jest ich stronka www

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych