Skocz do zawartości

Zdjęcie

Program online do faktur?

wróć do serwisu Moja Firma 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 mapet11

mapet11

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 13:11

Cześć, ponieważ moje księgowe już na mnie psioczą niesamowicie z tymi prośbami o wystawienie faktur, to czy macie jakiś godny polecenia program do fakturowania online w którym się nie pogubię i nie zapłacę za niego majątku? W tych które znalazłem online to wszystko fajnie dopóki się człowiek nie zagłębi w regulamin, albo jak uruchamiam program testowo to gubię się na stronie głównej. Możecie coś powiedzieć? Żeby było szybko, gładko i przyjemnie? Z góry dzięki! :)

#2 jene

jene

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 18 listopad 2018 - 22:06

Raczej te wszystkie programy są banalne w obsłudze, zaciagasz sobie dane z GUS po nipie i myk papierek gotowy :) A kto by czytał regulamin... od samego myślenia o nim by mi było słabo ;)

#3 mapet11

mapet11

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 20 listopad 2018 - 13:34

Raczej te wszystkie programy są banalne w obsłudze, zaciagasz sobie dane z GUS po nipie i myk papierek gotowy :) A kto by czytał regulamin... od samego myślenia o nim by mi było słabo ;)

już mi się raz tak zdarzyło, że byłem antyfanem czytania regulaminów, a okazalo się, że naiwnie podałem dane karty na okres próbny i... zonk :D w zasadzie faktycznie, ze kazdy opiera sie na podobnym algorytmie, ale ja to esteta też jestem, ile razy zdarzyło mi się opuścić stonę lub sklep dlatego, że miał fatalną szatę graficzną :D A tak na serio, szukam czegoś co mi się wiesz, nie zamknie za miesiąc i znowu bede musiał szukać. A moje ksiegowe to maja jakies programy mutanty, jak czasem u nich jestem to nawet boje sie zaglądać :D 

#4 jene

jene

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 11:19

No to w tej kwestii się zgadzam, że warto wiedzieć gdzie się karty podpina ;) I traktować to trochę bardziej poważnie. Jak dla mnie to takim najbardziej sprawdzonym jest  https://www.bizin.pl/no i firma nie od wczoraj na rynku więc się nie zamknie ;-)

#5 mapet11

mapet11

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 23 listopad 2018 - 10:47

Człowiek uczy się na swoich błędach, najbardziej dotkliwie ale jednocześnie później najbardziej z tej nauki czerpie ;-) Dzieki za podpowiedź, z chęcią zaraz przepatrzę. Ale sam fakt, że firma nie jest od wczoraj jest dla mnie pewną gwarancją :)

#6 oskarr85

oskarr85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 styczeń 2019 - 14:46

Programy online są prostsze w obsłudze, mają też więcej funkcji, w tym bardzo przydatnych, jak automatyczne wysyłanie faktur przez internet do klientów. Całkiem dobry jest na https://wfirma.pl/pr...o-faktur-online można go za darmo przetestować.

#7 Vioola

Vioola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 14 kwiecień 2020 - 08:48

Nie korzystam z programu online, u nas w firmie jest polityka, że korzystamy tylko z programów na komputerze. Powód: względy bezpieczeństwa. Także do wystawiania faktur mamy dobry program do faktur i z niego korzystamy na co dzień jeśli mamy wysłać fakturę do kontrahenta

#8 orange

orange

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 16 kwiecień 2020 - 11:02

INFAKT - świetny program online, można obsługiwać zarówno z telefonu jak i z urządzenia mobilnego....

Wypożycz samochód w najniższej cenie ccrent.pl.... a jeśli ktoś uszkodził Twój samochód odbierz samochód z OC bezgotówkowo zastepczy.com.pl

#9 kasiakier

kasiakier

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 17 kwiecień 2020 - 13:20

Zobacz też program Faktura VAT z Pakietu Przedsiębiorcy, bo jest mega intuicyjny i na bieżąco widzę uaktualnienia są wprowadzane...https://www.pakietpr....pl/faktura-vat

#10 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 15 czerwiec 2020 - 11:36

W mojej opinii szukając skutecznego programu do fakturowania to jednak jestem za Invoice Digitizer który umożliwia zarówno wygodne, jak i szybkie przerzucanie danych z faktur papierowych do systemu księgowego online. Jednocześnie na http://elementia.pl/znajdziecie dokładne informacje jak działa, a do tego możliwość skorzystania z niego również w tzw. home office na ten ciężki czas. 

#11 Karol75

Karol75

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 czerwiec 2020 - 10:19

Jeżeli chodzi o program do fakturowania z dostępem online to w szczególności polecam Melpe, które posiada kilka fajnych opcji: integracja z GUS, biała lista podatników, kilku użytkowników z wybranymi uprawnieniami, wysyłka faktur bezpośrednio z programu itp. Warto sprawdzić, tym bardziej, że jest możliwość darmowego przetestowania programu.

#12 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 15 październik 2020 - 14:26

No to może warto, żebyście także zwrócili uwagę na program RafSoft 2020 https://www.rafsoft.net/ jest to w mojej opinii akurat bardzo skuteczny program do faktur, który przede wszystkim pozwala wygodnie i sprawnie pracować, rozliczać i zachowywać pełne bezpieczeństwo dokumentacji przy archiwizacji. Jak do tej pory działa świetnie ( w wersji Standard) i jak do tej pory nie mamy podstaw do narzekania.

#13 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 426 postów

Napisano 19 październik 2020 - 13:21

Ja jednak chyba jeśli chodzi o faktury i księgowość wolę mieć wszystko na swoim komputerze. Jakoś programy online mnie nie przekonują. Na https://www.vebo.pl/ jest dość duży wybór programów również księgowych do firmy. Tylko należy sprawdzić, czy dany program spełnia nasze oczekiwania. 

#14 Martta

Martta

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 04 listopad 2020 - 15:56

Przetestuj program do fakturowania online Melpe przez 30 dni za darmo.  Jest zdecydowanie prosty i przejrzysty w obsłudze, a jego funkcje naprawdę ułatwią i przyśpieszą Ci prace. Masz do niego dostęp przez 24/7 z różnych urządzeń. W Melpe możesz utworzyć konta swoim pracownikom i przydzielić im uprawnienia zgodne z ich funkcją w firmie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych