Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przeciętne wynagrodzenie w III kwartale 2018 r.

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671561 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 08:06

Prezes GUS ogłosił wysokość przeciętnego wynagrodzenia w minionym kwartale. Przeciętne wynagrodzenie w III kwartale 2018 r.  wzrosło o 7,6 proc. rdr i o 1,3 proc w ujęciu kwartalnym wynosząc 4 580,20 zł.

Powrót do artykułu: Przeciętne wynagrodzenie w III kwartale 2018 r.

#2 Guest_Ciekavsy

Guest_Ciekavsy
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 08:06

Przeciętne wynagrodzenie w III kwartale, w II kwartale - okey, ale jak to się ma do wynagrodzeń osób najmniej zarabiających? Jak się ,,zlicza'' przeciętne wynagrodzenie?

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 12:46

Przeciętne wynagrodzenie w III kwartale, w II kwartale - okey, ale jak to się ma do wynagrodzeń osób najmniej zarabiających? Jak się ,,zlicza'' przeciętne wynagrodzenie?

Wylicza się średnią ze wszystkich wynagrodzeń.Nie dziw się więc, że ma to się nijak do najniższego wynagrodzenia, bo ma się również nijak do tego najwyższego.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 14:09

Czyli jak w tym kawale: ja dostaję kapustę, szef dostaje mięso, więc średnio razem mamy gołąbki :)

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 12:05

Interesuje mnie z jakiego roku bierze się pod uwagę średnie miesięczne wynagrodzenie aby złożyć wniosek o zwolnienie z opłat RTV w roku 2019 dla emeryta po 60 roku życia. W ustawie mowa jest o roku poprzednim ogłoszonym przez GUS. Kiedy GUS ogłosi kwotę średniego miesięcznego wynagrodzenia za rok 2018 ?

#6 Guest_Emerytka

Guest_Emerytka
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 15:33

Też chciałabym wiedzieć ile wynosi przeciętne wynagrodzenie w 2018 roku, ponieważ nie wiem czy mam płacić abonament RTV czy nie? GUS już powinien się podać te informację.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy